zdravnik vs. pacient
Ali ste že slišali za podoben primer, da bi osebni zdr. svojemu dolgoletnemu pacientu podal izjavo, da ne bo več njegov osebni zdravnik!?
Kako je to možno? Ali je lahko vzrok v tem, ker pacient nima zaposlitve in dobiva podporo?
Situacija pa je bila taka, da je pacient želel opr. za izostanek od predavanj na zavodu od nadomestne zdr., ker osebnega takrat ni bilo. Imel pa je bolečine in vnetje v trebušni votlini (kasneje pa tudi operat. poseg). Zdravnik je trdil, da je šlo za prevaro. Komu verjeti?
Prosim za vaša mnenja.
Lahko ,da je bila zmota, sigurno ni bila napaka….. 😉
Kaj misliš, da bi lahko dosegli? Itak zdravnik zdravnika ocenjuje, ti se pa najprej povohajo kot psi v tropu in potem družno tulijo v isti rog….. :/
Napake in zmote pa na koncu grobar pokrije….. 🙁
Jaz poznam primer, ko je zdravnik odpikal mlajšo pacientko, ki je k njemu prišla z virozo, njena mama pa je od njega zahtevala, da ji predpiše antibiotik. Ker se viroza ne zdravi z antibiotiki, jih seveda ni predpisal, zato je mama te pacientke odšla k drugemu zdravniku, ki ji je ustregel. Prvi zdravnik zato ni želel biti več zdravnik njene hčerke…
Forum je zaprt za komentiranje.