Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tema o Goldfishovi

Tema o Goldfishovi

O ti, ti packa ti. Klobase ješ, pa banane. Kako moraš…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A tebi je pa žal, ker jih ne jé s tabo in si šel kar temo o tem odpret?
Eh, kaj češ, nisi ti prave sote sadje….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kapo dol pred goldfiševo : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


Ne samo kapo, hlače tudi, da Zlata ribica ugotovi ali spadaš med podpovprečne, povprečne ali nadpovprečne…:)

Najbolj všeč odgovor zlati ribici, mi je bil tisti: Ma ne seri! (Bosanc seveda)

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Dečki ne se preveč hecat, bo kmal pirišla nazaj, potem bomo lahko spet mirno stali na njeno komando…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mimogrede, jaz bom našo Goldfish poimenovala Zlata Ribič.

Pa kje si ti zaznal to tendenco po dominaciji in ukazovanju pri Ribici!??? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa kje si ti zaznal to tendenco po dominaciji in ukazovanju pri Ribici!??? :)[/quote]Ah saj sem se samo malo nerodno izrazil, ona je nekaj “čarobnega” že sabo na svet prinesla…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Javi se, da ji jih preventivno narežeš.


Ne samo kapo, hlače tudi, da Zlata ribica ugotovi ali spadaš med podpovprečne, povprečne ali nadpovprečne…:)[/quote]

Zaenkrat le kapo : ))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

temica bi se lahko imenovala: Akvarij ..

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Morda zlata ribica in gupiji….


a to kakor možakarca al možača ali hantka, punček … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oh kolk ste me pogrešali, jst pa vas prav nič:))). No, zdaj sem spet tukaj, v mirnih vodah…


1. zakaj si sploh nazaj?
2. kaj, ko bi se zgledovala po zafrustriranih forumašicah na ask.fm in se odrešila trplanja kar sama ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


1. zakaj si sploh nazaj?
2. kaj, ko bi se zgledovala po zafrustriranih forumašicah na ask.fm in se odrešila trplanja kar sama ☺[/quote]

1. zato, da se ti zdaj o tem sprašuješ in ne najdeš ustreznega odgovora:).
2. kdo trpi?:)


Torej si bila v razburkanih vodah ? 🙂


Torej si bila v razburkanih vodah ? :)[/quote]

To pa vedno:). Življenje brez razburkanosti sploh ni življenje:).


1. zakaj si sploh nazaj?
2. kaj, ko bi se zgledovala po zafrustriranih forumašicah na ask.fm in se odrešila trplanja kar sama ☺[/quote]

1. zato, da se ti zdaj o tem sprašuješ in ne najdeš ustreznega odgovora:).
2. kdo trpi?:)[/quote]

sej se tebi tudi vsaj malo zdi, da si pušnila v odgovoru anede ???
se nisem spraševal – sem spraševal ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Torej si bila v razburkanih vodah ? :)[/quote]

To pa vedno:). Življenje brez razburkanosti sploh ni življenje:).[/quote]

Edina razburkanost je čiščenje akvarija, ki si ga sama zasrala 🙂

To pa vedno:). Življenje brez razburkanosti sploh ni življenje:).[/quote]

Edina razburkanost je čiščenje akvarija, ki si ga sama zasrala :)[/quote]

Sva skupaj ovce pasla, ker si tolk na tekočem o meni?:)))

Relax, vse je cool…ti si tam in jst tukaj, daleč od tebe.).

Srečna zarad tega? 🙂

Fuuul…skačem od veselja, si ti happy zaradi mene?:))

fulllll 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close