Tema o Goldfishovi
1. zakaj si sploh nazaj?
2. kaj, ko bi se zgledovala po zafrustriranih forumašicah na ask.fm in se odrešila trplanja kar sama ☺[/quote]
1. zato, da se ti zdaj o tem sprašuješ in ne najdeš ustreznega odgovora:).
2. kdo trpi?:)[/quote]
sej se tebi tudi vsaj malo zdi, da si pušnila v odgovoru anede ???
se nisem spraševal – sem spraševal ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.