Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek všeč so mi majhne punce

všeč so mi majhne punce

Punce nizke rasti so mi neskončno všeč. Tam okol 150 do 155cm.
Zdijo se mi blazno lepe in še simpatične.
In to vse, suhe, manj suhe, temne, svetle… Samo da so majhne.
Sam pa nisem majhen. Sem povprečne velokosti.

Ima še kdo tak fetiš?

Ja sej tudi dejansko so bolj kjut, samo da meni še ni uspelo pridt do 150, bolj palim na tiste od 160-165 cm, je pa res da mi je zadnje čase že nekako vseeno za to.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Majhne punce so sicer relativen pojem odvisen od posameznika…. ampak ja za moj okus ženska ne sme biti višja od ene 170-175 cm …

Če so višje so običajno čudnega izgleda z izjemo kakih res lepotic ampak teh je malo (mislim da je višja kaka gisele Bundchen itd)

160-170 +/- 3cm je nekje top višina ženske, pa še dovoljuje ji obujanje relativno visokih ženstvenih petk… ker če je ženska 185 pa si še obuje 12cm petke pol je pa res faking giant 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close