Oksimoron za mon in slovenistan
Calypso, če si slučajno razdražena, si poglej kakšno risanko.
To obstaja…kako bi pa preživeli, če ne bi imeli smisla za humor, v tej državi gre vendar bolje družboslovcem, če ne, bi se že nehali množično vpisovati na te svoje fakse, ne pa, da so z dvema izjemama naravoslovne fakultete brez omejitve–
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] odrastite — dobrodošli v državi & družbi individialistov … usraneti ZKS/ZKJ pokolenja ☺
brigajte se za to, da boste počeli kar vas bo kdo plačal … najboljši dobijo celo avans.
a vaše mnenje — koliko mi plačate (avans!!) da ga sploh prebavim kaj šele, da ga resno analiziram in se z njim strinjam
revšeta
Protislovne ideje iz knjige Roberta Fulghuma Mogoče (mogoče ne):
Poglej, preden skočiš.
Kdor okleva, je zgubljen.
Dve glavi sta boljši od ene.
Če hočeš, da je nekaj prav storjeno, opravi to sam.
Kdor ne tvega, ničesar ne pridobi.
Raje varen kot obžalujoč.
Daleč od oči, daleč od misli.
Odsotnost zmehča srce.
Po ovitku ne moreš soditi, kakšna je knjiga.
Obleka naredi človeka.
Mnogo rok olajša delo.
Preveč kuharjev pokvari juho.
Starega psa ne moreš naučiti novih zvijač.
Nikoli ni prepozno za učenje.
Nikoli ne obžaluj majhnih stvari.
Bog je v podrobnostih.
Forum je zaprt za komentiranje.