Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek penzion Mavrica Rab

penzion Mavrica Rab

Pozdravljeni!

Je imel kdo od vas v zadnjem času izkušnje z penzionom Mavrico na Rabu?

Hvala.

kja, ko bi gnojna baba poguglala???
smo v času interneta!! in ljudje pišemo svoja spoznanja.
gravž od babe, ki jo je treba skuriti na grmadi

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In kaj je narobe, če sprašujem za mnenja iz prve roke? Izkušnje več štejejo kot vse napisano. Ne vem, kaj ti ni jasno.

Imaš probleme morda sam s seboj? Izražaj jih kako drugače.

Striček je akutno sfrustriran, ker se mu življenje izteka in zdravila za to ni.

Ne jemati njegovih “krikov po pozornosti” za vredne omembe.


točno v tem, da si ti krula, ki ne obvlada interneta. simpl.
bodi raje doma. da se ti ne zgodi slaba izkušnja …. pa še drugi državi ne boš donirala ☺
prasica, ki denar iz SLO hočeš nositi v drugo državo. crkni. (tako meni naša vlada)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti pa ne obvladaš niti osnov bontona. Žal.

Bom vas kar predrzno dopolnila – samooklicani akademski titulaš ne obvlada NIČ, pravzaprav na trenutke obvlada druge dajati v NIČ.

Tako je to, če se človeku lasten život zameri.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close