a bi vam bil všeč takšen moški
Verjetno nam je želel povedat, da je copata.[/quote]
Aja, copata si, če kdaj pa kdaj upoštevaš tudi želje partnerke:). Nisem vedela:)). A tebi ne paše, če ti partnerka da vedeti, kako te ima rada?:)[/quote]
Vsak pameten / izkušen moški bo vedel, da s takšnim obnašanjem pri ženskah ne prideš daleč. Kaj je pa meni všeč, pa nima nobene veze s to temo.
jaz imam takega doma. in v enaki meri poskrbim jz zanj… pa ne zaradi njega samega,ampak zato ker sem jz srecna in vesela ko je on zadovoljen..in kontra, jz tut 🙂
in sadni ce mas prepricanje da moras zensko tlacit dol, rajs te bo mela…si se rodiu u napacnem letu..to je tam se..iz 1930 😉 sm mela enga tazga in…. principi..kaznovanja… vse drugo sm bla sam clovek ne, sploh pa se mam prevec rada da bi to se enkrat dozivrla.in ce ti temu kar imam sedaj reces COPATA,potem pa naj bo… jz sm pa lahko lajdra ker ga rada dobivam v rit. ok 😀 pa je volk sit koza cela 😉
jaz imam takega doma. in v enaki meri poskrbim jz zanj… pa ne zaradi njega samega,ampak zato ker sem jz srecna in vesela ko je on zadovoljen..in kontra, jz tut 🙂
in sadni ce mas prepricanje da moras zensko tlacit dol, rajs te bo mela…si se rodiu u napacnem letu..to je tam se..iz 1930 😉 sm mela enga tazga in…. principi..kaznovanja… vse drugo sm bla sam clovek ne, sploh pa se mam prevec rada da bi to se enkrat dozivrla.in ce ti temu kar imam sedaj reces COPATA,potem pa naj bo… jz sm pa lahko lajdra ker ga rada dobivam v rit. ok 😀 pa je volk sit koza cela ;)[/quote]
Še več takšnih “lajder” pa bo svet lepši 🙂
sadni je ocitno res rojen v napacnem desetletju. sam sem imel recimo same vredu punce in se do njih obnasal razlicno. Sicer nikoli grdo ali zanicevalno, ampak pac do enih bolj lepo, do enih manj. In tiste ko sem po rokah nosil so zraven cvetele od srece in mi to v polni meri vracale. Seveda govorimo tu o zenskah, ne punckah.
Ze samo ce pogledamo teme tu na monu je jasno. Nobena se ne pritozuje da jo ima nekdo prevec lepo in jim je dolgcas. Tem, ko so zanemarjene, ne v prvem planu, ko se z njimi grdo ravna pa je nesteto.
Ženske si želijo pozornosti in vsega tega kar pišejo…. tudi zaslužijo si, saj brez žensk pač ne gre. Vsaj jaz ne morem brez njih.
AMPAK
če pa, oz ko pa imajo vse tisto kar sanjajo jih pa začne odnos dušit, ker je preveč predvidljiv, dolgočasen in bla bla. Tako da pri vsej tej pozornosti je treba bit malček previden… in včasih naredit ravno nasprotno od pričakovanega… 🙂
Joj, ti si pa že stara… :))
Še vedno se najdejo tudi danes, zdi se mi, da jih je pravzaprav kar veliko, vsaj v mlajših letih. Pač rabijo nekaj časa, da spoznajo, kaj jih osrečuje in kako izbrati pravega. Dotlej se pač oprimejo tega, kar se jim ponudi (beri: jih privlači). Ko človeka parkrat udari po glavi, se tudi njegovo dojemanje drugih spremeni. Eni potrebujejo bolj orenk udarce, drugi pa se lahko učijo iz izkušenj drugih.
Valentivno me ne zanima. Na rojstni dan se pa mora spomnit. To pa. Masaža, poslušanje super. Kavica fuj. Če se kavica zamenja z zajtrkom je pa super, samo ne v postelji. Za mizo.
Kaj pa alkohol, cigareti, popivanje, prostaško preklinjanje?[/quote] občasno le cigareti[/quote]
Cigareti? Nekadilke ponavadi težko prenašamo to.
Torej ne piješ, nisi prostaški. To je super.
Kaj pa razgledanost? Hobiji? Pridnost, iznajdljivost? Služba?
Ženske namreč hočemo še veliko več kot to kar si napisal :).
Tule:
Napisal si, da se ne pride daleč, če upoštevaš njene želje. Torej zate očitno velja nasprotno, to je, da njenih želja NE upoštevaš, kar pa je zaničevalno. Kakor pač kdo razume. Predstavljaj si namreč odnos dveh, kjer oba razmišljata tako kot ti. Nihče ne upošteva drugega. V čem je potem sploh smisel takega odnosa?
Forum je zaprt za komentiranje.