Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Biti V ali gledati Na

Biti V ali gledati Na

npr. ali ste raje V resorsu “L” kategorije in gledate na hotel 3* ali obratno 🙂
Osebno imam raje dober razgled kot nekaj kar, ne uporabljam ves dan 😛

WC, tuš/bana, kvadratura sobe … mi niso toliko pomembni kot dober razgled

še večja banalnost pa je, da na plažo, bazen … “L” kategorije lahko pride vsak dripec 😛

oravzaprav je neverjetno kakne “plašnice” imamo ljudje … da vidimo tisto kar “plačamo” – ne kar res vidimo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Šele zadnjih nekaj let si privoščim apartma sredi ali konec septembra, na nekem otoku! Nekaj kilometrov plaže in lovišč imam samo zato. da nahranim sebe in bejbo, ki gre z mano.
Pogled je pa samo na morje!
Enkrat se zapeljem na sladoled in dvakrat po kruh in kakšno zelenjavo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


desc 😛

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

meni osebno je najboljši kamp, lepo se sprostiš, morje maš blizu, pa še vedno je veselo 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close