Biti V ali gledati Na
npr. ali ste raje V resorsu “L” kategorije in gledate na hotel 3* ali obratno 🙂
Osebno imam raje dober razgled kot nekaj kar, ne uporabljam ves dan 😛
WC, tuš/bana, kvadratura sobe … mi niso toliko pomembni kot dober razgled
še večja banalnost pa je, da na plažo, bazen … “L” kategorije lahko pride vsak dripec 😛
oravzaprav je neverjetno kakne “plašnice” imamo ljudje … da vidimo tisto kar “plačamo” – ne kar res vidimo
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Šele zadnjih nekaj let si privoščim apartma sredi ali konec septembra, na nekem otoku! Nekaj kilometrov plaže in lovišč imam samo zato. da nahranim sebe in bejbo, ki gre z mano.
Pogled je pa samo na morje!
Enkrat se zapeljem na sladoled in dvakrat po kruh in kakšno zelenjavo!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Forum je zaprt za komentiranje.