Zastoji na cestah, kolone pred mejnimi prehodi …
v tej vročini.
Pa kaj je ljudem??? A se od prejšnjih let nič ne naučijo ali so res takšni mazohisti, da se sredi dneva, v največji vročini izpostavljajo pregrevanju??
Ali pa uživajo v bivanju v svojih vozilih ☺
Če se ne motim, je Antilopa med njimi. Bo ona več povedala o tem. Verjetno pa imajo vsi klime v avtih, kjer je bolj hladno kot doma. :))
aha … in ko pridejo na destinacijo in pustijo otroke, da se derejo drugim na ušesa, ker so se jih že med vožnjo preveč naslišali ☺
On je lahko mirno po ves dan v senci na peru ker se je ženske “naužil” na poti, ona pa lahko mirno jamra, da ne ve kaj naj skuha, ker ni nobenega v bližini, da bi se z njo menil ☺
in poraba goriva gre v maksimum … potem pa jamrajo nad onesnaženim ozračjem ☺[/quote]
Ja saj, ljudje se ne zavedamo, kako “gnili” smo v resnici za ta svoj svet. Pritožujemo se pa vedno nad drugimi.
in poraba goriva gre v maksimum … potem pa jamrajo nad onesnaženim ozračjem ☺[/quote]
Ja saj, ljudje se ne zavedamo, kako “gnili” smo v resnici za ta svoj svet. Pritožujemo se pa vedno nad drugimi.[/quote]
točno v tem je point: drugi naj senam izogibajo, pazijo na naše dobro počutje, nam daj prostor kjer nam je všeč, … skratka sama golazen, ki se ne zna boriti ☺
Ja saj, ljudje se ne zavedamo, kako “gnili” smo v resnici za ta svoj svet. Pritožujemo se pa vedno nad drugimi.[/quote]
točno v tem je point: drugi naj senam izogibajo, pazijo na naše dobro počutje, nam daj prostor kjer nam je všeč, … skratka sama golazen, ki se ne zna boriti ☺[/quote]
Lahko greš nazaj v jamo, kdo ti brani?:)
točno v tem je point: drugi naj senam izogibajo, pazijo na naše dobro počutje, nam daj prostor kjer nam je všeč, … skratka sama golazen, ki se ne zna boriti ☺[/quote]
Lahko greš nazaj v jamo, kdo ti brani?:)[/quote]
sem doteral svoj sistem in “izrabljam” ta pričakovanja v svoj prid ☺ … zmage nad “rajo” so prijetne ☺
Forum je zaprt za komentiranje.