Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dedna bolezen – bi imeli otroke?

Dedna bolezen – bi imeli otroke?

Če bi imeli kako dedno bolezen, ki je resna (recimo, da ste že pri 40ih invalidsko upokojeni zaradi te bolezni). Bi imeli otroke?
Kaj pa, če bi imeli take zdravstvene težave, da bi se recimo vaša bolezen ob nosečnosti močno poslabšala (možnost invalidske upokojitve, zaradi tega), bi imeli otroka?

Koliko si sedaj stara in ali si že noseča?

Odvisno od vrste bolezni, okoliščin…ne da se kar posploševati.

Postavi se na mesto otroka in dobila boš odgovor.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Stvar je jabolko spora med mano in partnerjem. On želi otroka. Jaz pa ne želim tvegati. 50% možnosti je, da zboli tudi otrok in 100% je, da se bo meni stanje poslabšalo. Koliko pa se ne ve. Jaz navijam za posvojitev.

Posvojitev.

Ker ko boš ti zbolela do konca in tvoj otrok adijo,potem tudi partnerja ne bo več…

Čudna ljubezen. Pravemu partnerju bi bilo pomembno to, da ti ohraniš zdravje in ne to, da imata biološkega otroka. Seveda ga pa lahko posvojita, razen če gre na tvoji strani za tako bolezen, pri kateri bi bila lahko tudi posvojitev “sporna”.

če so že vajini starši zafurali in vidva sta … bidita toliko pametna, da ne nadaljujeta rodu.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close