Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › iščem andreja ivanuša iščem andreja ivanuša anonimni uporabnik 26.05.2013 ob 10:22 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 iz ljubljane – med 40 in 50 let-kje se ga najde, če kdo ve-organiziramo srečanje stare klape Prijavi anonimni uporabnik 26.05.2013 ob 11:13 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 fb ne najde nič? Kak star mejl ne dela? V TIS-u tudi ni? Prijavi Paco Moralles 26.05.2013 ob 13:45 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 Google ima kar nekaj podatkov, če vpišeš v iskalnik. Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! anonimni uporabnik 26.05.2013 ob 15:00 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 nekoč poznala osebo s tem imenom in priimkom-zdaj že nekaj let ne vem nič o njem. vsekakor pa nisem nekdo, ki bi ga andrej želel srečat. tako, da se ne bi čudila, če bi se me v velikem krogu izognil. upam, da se najde Prijavi anonimni uporabnik 27.05.2013 ob 09:49 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 tega človeka ne najdem-en kup andrejev ivanuša-ampak noben ni pravi-nazadnje je živel v šiški.mogoče še…ampak nimamo kontakta hvala vsem za pomoč Prijavi anonimni uporabnik 27.05.2013 ob 12:47 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 tega človeka išče ( po moje si ena obupanka) že na vseh portalih rad bi ti pomagal-a mene sprejmeš Prijavi On_ 28.05.2013 ob 07:26 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 Enkrat je bil oglas: Iščem fanta s katerim sen preživela nekaj nepozabnih noči ob obali. Šifra: nekaj čudnega čutim v sebi. Prijavi ******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i] anonimni uporabnik 28.05.2013 ob 09:16 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 lej-lahko, da tud njega kakšna ljubica išče ampak meni moški ne sedejo-ssmo pa res preživel velik noči in dni skupaj leta nazaj Prijavi anonimni uporabnik 18.07.2013 ob 11:56 zadnji odgovor 18.07.2013 ob 11:56 njegovega brata-po moje je pravi Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.