Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje?

Srečanje?

A boste v kratkem organizirali kako srečanje? Bi vas z veseljem spoznala. 🙂


Ja
ne
Mogoče
Kaj te briga
Te nočemo spoznati

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ja
ne
Mogoče
Kaj te briga
Te nočemo spoznati[/quote]

A to je zdaj v stilu anket?

Mogoče bi pa ti organizirala srečanje… ? …

Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)


Saj pa smo že imeli srečanje prejšnji mesec.

Lahko pa še enkrat, če ga kdo organizira. 🙂

ja se lahko dobiva na kak drink če si za.

Jst pridem na srečanje samo, da izšamaram tega Nm-3wja. Edino za to bi se splačalo pridt.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)[/quote]
Jaz pa, če pridejo vsi tisti, ki jih ne maram!
Samo gledal bi jih in se čudil!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)[/quote]
Jaz pa, če pridejo vsi tisti, ki jih ne maram!
Samo gledal bi jih in se čudil![/quote]

Koga ne maraš in zakaj misliš, da bi se čudil?

Mene ne mara:)

jst bi tud prsla, da sadnega spoznam in da antilopi pokazem novo torbico, novo civavo, novo… 😛

kdaj se dobimo, da si date oznacim v svoj ful zatrpan urnik 😛

Jaz pridem samo, če pride tudi m111. :)))

Ljubi te.Bo prišel:)

Misonkka, jaz sem tako prepričana, da on ne bi prišel kot vem, da Vatikan še dolgo ne bo imel papežinje. :)))

Pot do njegovega srca je dolga, najprej bi morala “opraviti” z Bibitko in japkico. 😀

Prišla bi, če bi:
– Sadni skadil enga zame,
– Matkič pokazal kolk pirov zlije vase,
– matjazko bil pozitiven in prijazen,
– antilopa bila cel večer tiho,
– katenjka govorila le o sebi in nič o drugih,
– NM-3w prišel po opravljeni spovedi

Saj bi lahko še nadaljevala, ampak si ne upam več:))).


To še zase ne bi naredil, kaj šele za koga drugega.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To še zase ne bi naredil, kaj šele za koga drugega.[/quote]

No no, ne tako na glas, da ti ne bo še kdo verjel:)).

A imaš še vedno to željo po teh nekaj komentarjih? 😉

Nič ne de, to so neki nakladači, nergači, ki itak ne upajo ven iz svojih jazbin…. 😉 :)))
Kolikor imam jaz izkušenj pridejo na tako srečanje prijazni, zanimivi ljudje, mogoče za prvič le na kavo, čaj v slaščičarno in potem vljudno srebajo/mo 🙂 vsak iz svoje skodelice, tortice pa še nihče ne naroči za prvič. 😉 :)))

😀 😀 Ne bo dovolj, ne bo dovolj, bi moral vsaj še pokoro oddelat….. samo to lahko traja še leta, da on pride na “čisto”…. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)[/quote]
kolk spa ti potreban ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pridem samo, če svojo udeležbo potrdi Fotrov sine.:)[/quote]
Jaz pa, če pridejo vsi tisti, ki jih ne maram!
Samo gledal bi jih in se čudil![/quote]
mazohist ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Jaz pa, če pridejo vsi tisti, ki jih ne maram!
Samo gledal bi jih in se čudil![/quote]
mazohist ☺[/quote]
Jaz priznam, ti pa skrivaš!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


mazohist ☺[/quote]
Jaz priznam, ti pa skrivaš!!![/quote]
heh .. tebi je samo 1/2 oproščeno … meni pa nič dokazano ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Benti, spet imaš,prav!!☻

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


btw pikec: si že koga usekal na gobes in se potem tepel naprej v njegovi krvi? ali pa v pleksus? ali pa brcnil v jajca in ga čopnil za vrat, da se je sesul??
jaz sem vse to že oddelal – večkrat. Lahko, da si hiter, močan, .. nimaš pa jajc človeka usekat na gobec. Meni se namreč ljudje ne smilijo. ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Včasih so bili to duhovniki, danes so pa psihiatri pristojni za takšne paciente. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close