Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdaj avto partneju/ci v uporabo

Kdaj avto partneju/ci v uporabo

upam, da je to lahkotnejša tema od stanovanja pri starših?
Kdaj zaupate avto (svoj!!) potencialnemu/i partnerju/ci v popolno uporabo (da gre z njim kamor hoče za kolikor časa hoče s komer hoče … )

Jaz popolnoma zaupam, ko me drugič popolnoma nažganega pripelje k sebi domov in počisti za mano, če posvinjam s kozlanjem po njenem stanovanju ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Avto imam najraje svoj. 🙂 Ne maram vozit od drugih – razen službene in testne. Moj je pa sploh obupno picajzlast in zato sploh nočem vozit njegovega avta. Sedaj ima on večji avto, ki je od obeh, pa ga zelo zelo redko vozim. Najraje ne. Če vem, da ga bo pil, potem greva s tamalim (mojmu). Pa nisem slaba voznica. Ampak če me daje trema pa hitro ratam raztresena.
Pa sem prevozila ogromno km s služenimi avti (passat, megan karavan…) in tudi testne imam večkrat pa ni nikol bilo niti praske.. 🙂 Enkrat sem peljala testnega (takega kot ga imava sedaj) pa je sedel moj zravn pa sem zadela robnik – ni bilo sicer hudega – še poznalo se ni, ker sem z gumo ne z feltnami.

Ko ga rabi ali se mu ga enostavno zalušta peljat. Nimam nekih ozemeljskih pretenzij na avto.


ojej … čak mal … ti imaš SVOJ avto, on pa tistega, ki je od OBEH ??? WTF je pa to???? — in tip je tudi TVOJ???
[sup]sploh si ne upam natipkati kako bi te skurcal, ker bi admin in vsi modiji znoreli[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

O šit si tečen 🙂
Ja mali avto je moj. Sem ga kupila še pred zakonom in pred tem ko sva živela skupaj. Njegov avto oz. skupni pa je skupni ker je kupljen s kreditom, ki ga plačujeva oba. Oba avta sta sedaj od obeh, ampak za lažje razumevanje sta moj avto – mali avto, in njegov avto – večji avto. Jasno??? 🙂

Meni ni problem, sta oba avtomobila dokaj nova, približno enakega ranga, tako da je v bistvu vseeno v katerega se kdo usede, itak sta kupljena s skupno prišparanim denarjem. Prej kot mula, sem pa moj avto, dala ko je parkrat prespal pri meni, seveda je bilo pa treba na avtu narediti kako generalko, zato ga je tudi vzel, pa svojega pustil meni. Sem imela samo delo s tem, sem ga skoz hodila pucat, ker so ga ptiči neki posrali, pa da ne bo preveč jezen, ko bo prišel po avto. Heh, mlada, neumna, zaljubljena, jaa, kje so tisti časi, zdaj se delam, da ne opazim kak je avto.

Avta se ženski nikol ne posodi. Zapovni si to NM-3w. Niti v slučaju ko ti gre po pivo…… he he he

Po več letih skupnega bivanja…

Takega ki se mi nažge in potem kozla po MOJEM stanovanju, pa naslednji dan adijo. Hvala bogu da pjancev ni v moji bližini.

O šit si tečen 🙂
Ja mali avto je moj. Sem ga kupila še pred zakonom in pred tem ko sva živela skupaj. Njegov avto oz. skupni pa je skupni ker je kupljen s kreditom, ki ga plačujeva oba. Oba avta sta sedaj od obeh, ampak za lažje razumevanje sta moj avto – mali avto, in njegov avto – večji avto. Jasno??? :)[/quote]

jaz tečen ali ti šlampasta???
emmm .. ne, ni jasno ☻
a on vtika vajinega v tvojo ali svojega v vajino ???
in ti imaš svoje tangice on pa vajine gate ???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Avta in ženske se NE posoja. Nikomur, nikdar, pod nobenimi pogoji

A ženska je tvoja last?


Ne prepiraj se z mano, ženska! 🙂

Kadarkoli.
Avto je samo prevozno sredstvo, da prideš od a do b. Je pa fajn, če je fajn. Sploh če ima klasičen menjalnik. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Daj mi zdaj, prosiiiiiiim, povej oz razloži kaj si s tem mislila… da se znebim enih misli, ki so se mi ob tem porodile 🙂


Daj mi zdaj, prosiiiiiiim, povej oz razloži kaj si s tem mislila… da se znebim enih misli, ki so se mi ob tem porodile :)[/quote]

Ok. Počasi. Vozim vse razpoložljive avte in tudi mojega lahko drugi vozijo. Ja? 😉

ps; še kakšna želja? :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Daj mi zdaj, prosiiiiiiim, povej oz razloži kaj si s tem mislila… da se znebim enih misli, ki so se mi ob tem porodile :)[/quote]

Ok. Počasi. Vozim vse razpoložljive avte in tudi mojega lahko drugi vozijo. Ja? 😉

ps; še kakšna želja? :)))))))[/quote]
Ja, mislil sem okrog klasičnega menjalnika in njegove ročke, ki je ponavadi drugačna od ročke avtomatskega menjalnika 🙂

Ok. Počasi. Vozim vse razpoložljive avte in tudi mojega lahko drugi vozijo. Ja? 😉

ps; še kakšna želja? :)))))))[/quote]
Ja, mislil sem okrog klasičnega menjalnika in njegove ročke, ki je ponavadi drugačna od ročke avtomatskega menjalnika :)[/quote]

Eh… saj veš občutek kontrole… da lahko sam… no… :)))
Tisto v tvojih mislih pa kr preskoči. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ja, mislil sem okrog klasičnega menjalnika in njegove ročke, ki je ponavadi drugačna od ročke avtomatskega menjalnika :)[/quote]

Eh… saj veš občutek kontrole… da lahko sam… no… :)))
Tisto v tvojih mislih pa kr preskoči. ;)[/quote]

Hvala ti, zlata si, rešila si me “grdih” misli.
Me veseli da rada sama… no… 🙂

Tu gre že za vprašanje garaže, kam naj ga parkira!;)

Si prespal malo tole? 🙂 Alergik na moje/tvoje/najino?? 🙂
No pri nas je vse moje, samo moje, kar je pa njegovo je pa moje tudi 🙂 In isto bi lahko rekel MOJ mož. 🙂
Zdaj pa hitro analizirati, kaj se da spet drugače razumet 🙂

Najprej bomo tvoje porabli, potem pa vsak svoje….

Eto bistvo 🙂 najprej tvoje potem pa vsak svoje 🙂 🙂


eskimska logika pravi:
če posodiš:
nož – se vrne skrhan
če sani – dobiš polomljene
če psa pride pretegnjen

če žensko se pa vrne lepša ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Meni moja se ne more vrniti lepša, ker itak je najlepša..
za tvojo pa morda daj oglas, da jo boš čimvečkrat posodil

Eh… saj veš občutek kontrole… da lahko sam… no… :)))
Tisto v tvojih mislih pa kr preskoči. ;)[/quote]
Tudi pri (nekaterih) automatskih menjalnikih lahko sam… 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close