Otroštvo vs. odraslost
Poznam nekoga, ki bi se najraje vrnil nazaj v svoje otroštvo. Nič v odraslosti ga toliko ne razveseli, da bi premagalo otroštvo, s tem, da ga poznam že do mladih let in ne bi rekla, da je imel ravno ta najbolj srečno otroštvo. Na svoje sestre in brate še zmeraj gleda na isti način kot takrat, ko je bil majhen. Jaz pa na svoja minevajoča leta gledam kot na napredovanje. Tudi jaz sem se spet zbližala z očetom, vendar vseeno nekako drugače kot on s svojo družino. Nikoli se ne bi vrnila nazaj. Kako pa je z vami? Bi se vrnili nazaj?
Bivša Hja
kdor hoče “nazaj” naj pobije svoje starše, ker so krivi, da je sedaj tukaj tak/a kot je!!!.
Kdor hoče naprej naj pa sebe — ker ga bo smrt doletela.
kakšno bluzenje od idiotizma …. še kvantni skok do sedaj ni uspel
tole je pa res beda od bede… kr neki..[/quote]
Ni glih beda. NM je samo malo narobe (ali pa tudi ne) razumel avtorico, da s sedanjostjo ni zadovoljna in bi ji rada ubežala, ker se ne zmore soočit z njo. Izrazil se je pač na svoj poznan, sočen način.
Forum je zaprt za komentiranje.