Lep komad o Hildi Tovšak
Na vse skupaj , vse , kar je v zvezi s Hildo Tovšak, gledam drugače.
Je mati treh otrok, direktorica, dolgo je vodila podjetje. Danes se že ves čas govori o vsesplošni krizi, torej je kriza nastopila tudi pri njej, v njenem podjetju. Najbrž ni bilo enostavno voditi tako velikega gradbenega podjetja.
Je kje kdo, ki bi se jo upal tudi pohvaliti? Taka gonja proti njej, norčevanje, si je to zaslužila? Pomislite tudi na njene sorodnike, ki jim ni prijetno vse to prebirati in poslušati.
Hilda, Ivan, Dušan, Bine … so samo produkt tega kar kot “narod”, državljani smo: potomci švercarja Martina Krpana in požigalca Hlapca Jerneja.
Hrvate smo “na.te.gnili” z NLB
Izbrisanim smo odvzeli stanovansko pravico (nič drugega!! – ampak je to strahotna štala)
Zakonodajo imamo bolj luknjičavo kot je sir (pri dveh pravnih fakultetah)
v javnem sektorju (zlasti sodna veja, policija, DURS, carina) riti ploči škart od “intelektualcev”
kleptomana Zokija 2x (WTF) izvolimo za župana
naštrikamo si 256 občin ??? (zakaj že?) – ki se med sabo NOČEJO povezati v lokalne skupnosti malce širšega pomena
zmanjkalo nam je samo “krav” (Yuga), ki bi jih molzli.
aja … pa še vedno bi “samoupravljali” (delili tuje po svojih “prioritetah”)
Mislim, da ni nikogar boljšega pri nas od vseh teh direktorčkov v raznoraznih firmah. Zakoni so tako napisani, da se lahko “legalno krade”.
Sedaj so pač našli nekega grešnega kozla, bolje rečeno “kozo” in jo linčajo. Farsa za rajo, zadaj pa nemoteno mešetarijo svoje spletke dalje…. 🙁
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/218051_428548533846880_629489324_n.jpg[/img]