Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ukinimo državo..

Ukinimo državo..

spdaj je tema, da tisti ki si kao ne morejo privoščiti otrok naj jih ne imajo, ker si Slovenci očitno ne moremo privoščiti države jo ukinimo, državljane pa naženimo tja kjer jih bo kdo hotel vzeti….

Slovenci si ne moremo privoščiti tako drage države, zato bi bilo treba nagnat tiste, ki jo vodijo in ne državljane.:)

Na nek način smo že ukinjeni…Če smo toliko dolžni, potem nas imajo drugi pod nadzorom. Tisti, ki imajo kapital.

tole so pa kaznive izjave … šuntanje, pozivanje k razdoru …

predlagam brisanje teme

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tale pesmica pa je kot nalašč za to temo 🙂

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/glasba/video-v-riti-ti-ti-si-moja-slovenija

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close