poletna uživancija
Že vnaprej se opravičujem, tale zanimiv in poučen video sem hotela deliti z vami, pa se mi je zdel naslov te teme najbolj primeren :)))
Upam, da samemu42 ne bom pokvarila poletnih užitkov. :/
.....
[i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]
In vam pijemo kri. In istočasno skozi slino spuščamo toksine v vaše telo, da vas omrtvičimo…
C,c,c,… Kaj še nisi vedel tega?[/quote]Ja ampak škodljivo je le če nisi cepljen pravi video….
Eden od stranskih/neželenih učinkov cepljenje je tudi, da lahko oglušiš…. :/
Je to dobro ali slabo? :))
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.