Celulit, (pre)majhne prsi, (pre)velika zadnjica
nesorazmerna postava …
za ženske -> s kakšnimi triki to prikrivate, skrivate … svojim “dragim”??
Kako jim “perete” možgane, da ste naj, oh in sploh … edine, kamor ga lahko vtakne.
Tako prikrivajo da se nikoli ne slečejo pred svojimi (in potem grejo k lubicam) ali pa seksajo v temi in potem SPET grejo k lubicam.
SIMPL!
Kar je meni znano, so s celulitom obsedene ženske, in ne moški. Vsaj v tistih “normalnih” okvirih, ko ne gre za odvečno težo in zanemarjenost, ampak zgolj za slabše delovanje linfe, zadrževanje vode v telesu, hormonska neravnovesja, ipd. Iskreno še nisem srečala tipa, ki bi mi razlagal, da mu ena ženska ni všeč, ker ima celulit. Ponavadi se obesijo na “kaj drugega”.
Pa če že postavljaš takšno stereotipno vprašanje, ga je treba dopolniti tudi z obratno varianto.. Kako moški ženskam perejo možgane, da so oh in sploh, najbolje, kar lahko ženski prinese življenje, in ob tem ženski uspešno skrivajo plešo, trebuh, kolobarčke, ki niso ravno mišičnega izvora, in vse sorte obnašanja, o katerih beremo tu na Monu
Kaj uporabljaš za gretje??[/quote]
Prepričana, da v tvojih letih ne potrebuješ navodila za uporabo. Ali pač? :)[/quote]
ccc … vse drugo samo odgovora pa ne ☻ … vsaj vlaganje kislih kumaric bi si zmislila
Prepričana, da v tvojih letih ne potrebuješ navodila za uporabo. Ali pač? :)[/quote]
ccc … vse drugo samo odgovora pa ne ☻ … vsaj vlaganje kislih kumaric bi si zmislila[/quote]
Cccccccc, še nisi doživel, da bi bil ves ogret, predno si jo slekel?
Jah, kaj ti naj jaz. Nekatere imamo še kaj več od ri.. pardon, zadnjic in jo.. no prsi. :))))))))))
ccc … vse drugo samo odgovora pa ne ☻ … vsaj vlaganje kislih kumaric bi si zmislila[/quote]
Cccccccc, še nisi doživel, da bi bil ves ogret, predno si jo slekel?
Jah, kaj ti naj jaz. Nekatere imamo še kaj več od ri.. pardon, zadnjic in jo.. no prsi. :))))))))))[/quote]
aha … možganožderov skelet
Cccccccc, še nisi doživel, da bi bil ves ogret, predno si jo slekel?
Jah, kaj ti naj jaz. Nekatere imamo še kaj več od ri.. pardon, zadnjic in jo.. no prsi. :))))))))))[/quote]
aha … možganožderov skelet[/quote]
Jp, Rožle.
Buuuuuuuuu. :))))))))))))
aha … možganožderov skelet[/quote]
Jp, Rožle.
Buuuuuuuuu. :))))))))))))[/quote]
še odg. za zgoraj: pri tvoji mami sem bil vedno med drugim in predzadnjim … tako, da mi je bilo prihranjeno slekanje ni oblekanje.
če te dobro sledim si oddelala (pre)majhne joške (v zameno za veliko srce) in celulit.
kakšno razvetlitev dobimo za (pre)veliko rit???
btw: si prebrala Notredamskega zvonarja ☺
Nič ne prikrivam, sprejel je cel paket, tako kot jaz pri njem. Opranoglavcev pa ne maram, tako da se izogibanju pranju možganov – raje mu noge umijem, pa še zmasiram zraven. 🙂
Nič ne prikrivam, sprejel je cel paket, tako kot jaz pri njem. Opranoglavcev pa ne maram, tako da se izogibanju pranju možganov – raje mu noge umijem, pa še zmasiram zraven. :)[/quote]
evo — sem mu fovšljiv … in vama istočasno privoščim vse najboljše.
Še je šansa za ta svet, da bo imel tazumne potomce.
btw: taki jaz prinesem zjutraj kavo na teraso in jo nežno opomnim, da je čas, da se mi pokaže
če te dobro sledim si oddelala (pre)majhne joške (v zameno za veliko srce) in celulit.
kakšno razvetlitev dobimo za (pre)veliko rit???
btw: si prebrala Notredamskega zvonarja ☺[/quote]
Če bi me dobro sledil bi vedel, da se samo zabavam. Nič mi ni treba oddelati. Imam joške. Imam srce. In celulit. Na riti. Torej imam tudi rit. In še toliko drugih stvari, ki me naredijo posebno. V resnici nisem – najbrž me samo on takšno vidi… Bo to dovolj dobra razsvetlitev moje (pre)velike riti ?
Brala. Davno.
če te dobro sledim si oddelala (pre)majhne joške (v zameno za veliko srce) in celulit.
kakšno razvetlitev dobimo za (pre)veliko rit???
btw: si prebrala Notredamskega zvonarja ☺[/quote]
Če bi me dobro sledil bi vedel, da se samo zabavam. Nič mi ni treba oddelati. Imam joške. Imam srce. In celulit. Na riti. Torej imam tudi rit. In še toliko drugih stvari, ki me naredijo posebno. V resnici nisem – najbrž me samo on takšno vidi… Bo to dovolj dobra razsvetlitev moje (pre)velike riti ?
Brala. Davno.[/quote]
preveč … in zaradi takšnih opisov se ga desci zapijejo …. ampak, to je pač “kizmet” žensk.
še dobro, da desci umiramo cca 7 let preje kot ženske … kdor pa ima precej mlajšo mu je pa še več hudega prihranjenega ☺
[sup]ampak bere se te pa tako, da bi ti moža kar speljal[/sup] ☺
Če bi me dobro sledil bi vedel, da se samo zabavam. Nič mi ni treba oddelati. Imam joške. Imam srce. In celulit. Na riti. Torej imam tudi rit. In še toliko drugih stvari, ki me naredijo posebno. V resnici nisem – najbrž me samo on takšno vidi… Bo to dovolj dobra razsvetlitev moje (pre)velike riti ?
Brala. Davno.[/quote]
preveč … in zaradi takšnih opisov se ga desci zapijejo …. ampak, to je pač “kizmet” žensk.
še dobro, da desci umiramo cca 7 let preje kot ženske … kdor pa ima precej mlajšo mu je pa še več hudega prihranjenega ☺
[sup]ampak bere se te pa tako, da bi ti moža kar speljal[/sup] ☺[/quote]
Zaradi teh opisov se ti počutiš bolj moškega.
In zaradi tega je bolje da ne spoznaš mojega moža.
preveč … in zaradi takšnih opisov se ga desci zapijejo …. ampak, to je pač “kizmet” žensk.
še dobro, da desci umiramo cca 7 let preje kot ženske … kdor pa ima precej mlajšo mu je pa še več hudega prihranjenega ☺
[sup]ampak bere se te pa tako, da bi ti moža kar speljal[/sup] ☺[/quote]
Zaradi teh opisov se ti počutiš bolj moškega.
In zaradi tega je bolje da ne spoznaš mojega moža.[/quote]
ne more toliko častit, kot jaz lahko spijem, zakurbam, zakockam — če naj-naj za tebe
itak sem pa proti istospolnim porokam
srce — jaz sem samo malenkostno 100% moški/desc. In ni mi ne nerodno, niti me ni sram … sem pa skromen, ko se ocenjujem
-.-.-.-.-.-
pod črto: saj to je že drugi, anede … kokakšen rok trajanja ima???… predvsem pa: ob takšnem tvojem PR se boj babnic – ne mene.
Forum je zaprt za komentiranje.