Opažam, da…
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Opažam, da…
…prihajam zadnje čase na ta forum samo še klikat “Označi temo za prebrano”.
Pri meni že nekaj časa tudi tega ni:).
Ti bi prov rabu dobit lifetime ban, za najbolj neizvirno temo vseh časov..
Kje se to naredi, Boom?
Vodiš ročno evidenco nooo….nisi nkol?:))
Ne vidim pa vem da obstaja.
Sadni, potemtakem bi ga ti mogu že zdavnaj, ker tvoje “kajle” so tako bedne, da že zdavnaj niso več niti smešne …
Pod sporočilom, ki ga imaš odprtega. Možno pa, da tega ne moreš naredit, če nisi registrirana.
Če ni registrirana, potem nima “piškotkov”, ki bi ji to omogočili.
Če ni registrirana, potem nima “piškotkov”, ki bi ji to omogočili.[/quote]
Jaz sem že toliko časa registriran, da bi si zaslužil že kakšno potico ali pa vsaj krof :-))
Če ni registrirana, potem nima “piškotkov”, ki bi ji to omogočili.[/quote]
Jaz sem že toliko časa registriran, da bi si zaslužil že kakšno potico ali pa vsaj krof :-))[/quote]
Potem pa veš, da MON-ovke rade pečejo. Še posebej Bibitka, pa Katjenka…:)
Mogoče dobiš kašnega po pošti. 🙂
A pol se moram registrirat da pofarbam vse teme kot nezanimive na forumu, do katerega mi tako ni? 😀
Robi, kak da nimam piškotkov? Saj imam precej tem rdeče obarvanih, kar pomeni, da so.
Nimaš pa ob temah besede “novo”, ki pove kje so nova sporočila.
Je kdo omenil piškote? 🙂
Hahahaha a ne, kako smešno, kako smešno, se vsi smejete zdaj ali se kdo slučajno ne? hahaha hahaha
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Jst tud čist v solzah tle. Kok ma tip dobr humor, o fak, kako zelo smešen je on. Kotalim se lej, padu sm s stola, rolam se po parketu, noge mam v zraku, zdej že telovadm,…
Če je človek čemeren in nesrečen, se težko smeji. :))
Marko, premekni malo stol pisarniški, pa tudi če si boš zmučkal srajco..smeeeej seeeee
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
naredi to prosim še za mene … od prve teme naprej ☺
Forum je zaprt za komentiranje.