Razumem prav?
Kaj pa če je res PRESPAL… zakaj takoj iskat neko drugo stvar….
Če je pravi ded je resnično zaspal… čeprav 3x zapored je malo čudno (sploh če je v kratkem času)
Aja čakaj jaz sem razumel da je on ZASPAL ko bi se morala dobit….
aja če pa je pri tebi prespal… pol pa povej tak.
mogoče pa ni hoto navalit na tebe …
kdo bi vedo lol
Se strinjam. Pa fotrov sine ga je napisal… nikoli ne reci nikoli :D[/quote]
Tako se govori.:) Prav gotovo bi ga imela samo za enkratno uporabo – še dobro, da je vse skupaj prespal.[/quote]
Ko smo že pri tem: a se vam ne zdi, da je na tem forumu premalo heca? Dober smisel za humor te v življenju lahko reši. Zdaj sicer nisem ravno pri volji, ker sem sesuta od spomladanskih opravil. Ampak počasi končujem in potem bom samo še uživala in gledala, kako trava raste….Raste pa res. Danes je bila že prva košnja. Hvala bogu, kosilnica dela, ampak, ker ne more biti vse popolno, je crknil mehanizem za samohodko. Tako, da zdaj ni samohodka. So pa zato mišice.:)
Forum je zaprt za komentiranje.