UTD kot rešitev krize ?
http://www.rtvslo.si/slovenija/temeljni-dohodek-kot-resitev-vsesplosne-krize-v-evropi/306631
Peticija:
http://basicincome2013.eu/ubi/sl/podpisi-zdaj/[/url]
ufff … za cca 5K€/mesec UTD pa tudi jaz prenesem, da nič ne delam – saj bi trpel … ampak OK, kar se mora …
.-.-.-.-.-.-.-
tole je še bolj blesavo kot YU-komunajzarska parola, naj vsakdo družbi pridoda po svojih zmožnostih in naj dobi po svojih potrebah
madona … saj EU ni naftni Zaliv — pa še tam nimajo UTD in zlorabljajo kitajce, indijce, pakistance … da delajo za vodo in zrak
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.