Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek UTD kot rešitev krize ?

UTD kot rešitev krize ?

http://www.rtvslo.si/slovenija/temeljni-dohodek-kot-resitev-vsesplosne-krize-v-evropi/306631

Peticija:
http://basicincome2013.eu/ubi/sl/podpisi-zdaj/[/url]

ufff … za cca 5K€/mesec UTD pa tudi jaz prenesem, da nič ne delam – saj bi trpel … ampak OK, kar se mora …
.-.-.-.-.-.-.-

tole je še bolj blesavo kot YU-komunajzarska parola, naj vsakdo družbi pridoda po svojih zmožnostih in naj dobi po svojih potrebah

madona … saj EU ni naftni Zaliv — pa še tam nimajo UTD in zlorabljajo kitajce, indijce, pakistance … da delajo za vodo in zrak

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bedarija, da si večje ne bi mogli izmisliti!
Kaj takega si lahko izmisli samo lenuh!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Saint Simon 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close