Fight club
Najprej povej v katero težnostno kategorijo boksa spadaš…peresno lahka, super težka? :))[/quote]
Katenjki Antilopa na tresočih se betežnih ramah Intruderčka, ki komaj zadržuje težo 50 kg in se nevarno pozibava, zada rahel levi kroše Katenjki. 🙂
Da vidimo Katenjko in njeno nevarno železno levico po vzoru ruskih pisateljev. 🙂
Marko je poskrbel za prijetno borbeno glasbeno vzdušje z njegovo ubijalsko glasbo na bobenček in lajno. 🙂 Takoj je skokovito poskočila prodaja ušesnih zamaškov, ki jih je b]Pandora[/b] z analizo trga in pragmatičnim pristopom uspešno prodala. 🙂
Robi si je skuhal kamiličin čajček in s pasivnim odporom po vzoru Gandija nastavlja še desno lice in ugotavlja vzroke slabe samozavesti žensk, ki obsojajo. 🙂
Margo si glanca železni tank, da bo z njegovimi gosenicami razorala prizorišče in stresla lesene podboje v bunkerju Intruderčka in Antilope. 🙂
On_ drži 2 mlada pobalina za uho in jima vceplja paradigme Vesne Godine s hudim trpinčenjem, da morata glasno in jasno brati njegov doktorat iz 500 stranske skripte z imenom Osnove moške vgoje. 🙂
Sadni si je s čilijem in poprom začinil sadni kompot, da bo demonstriral moč samozavestnega moškega.
Spider učvrstuje svoje obrambe ščite proti vsem, ker tradicionalistični sovražnik in nevarne +30 škodljive samice nikoli ne spijo.
NM-3w je za minometalec poskušal uporabiti kar svojo vakumsko črpalko za svoj najboljši del, čeprav se ni najbolje znašel, kako to orožje učinkovito uporabiti s temeljitim prebiranjem navodil Spolnost za telebane. 🙂
Matjazko : Hodi na široko, se spotakne ob pločnik in talebne po tleh. Ko že leži ves nemočen na vseh štirih mimo prikoraka mladenka, ki mu ponudi pomoč, ta pa ji zaburis nazaj “ne palim na nežnejši spol, pustite me pri miru”.
Robi demonstrira vzgojo otrok… in vzpostavljanje avtoritete. 😀
Pa da vidimo, kakšnega nadebudnega intruderčka bo vzgojil 😉
Zdaj pozorno spremljamo lekcijo 1: Postavljanje meja
Potem bi lahko Primož iz tega naredil praktični audio program z delovnim zvezkom o vzgoji problematičnih otrok in ga prodajal tam na starševskem čveku … Jaz pa prosim za procente od prodaje za idejo 🙂
Intruderček, saj ne pravim, da moraš biti tiho. Ni pa pošteno do drugih, če se zasmeti vsaka tema.
Lahko odpreš novo temo in razčistiš kar imaš za razčistiti s komerkoli ali pa pišeš v tej temi. Seveda to velja za vse.
Še majhne otroke je problem dobro vzgojiti…:)
Velikih pa nimam namen vzgajati, ampak želim le vzpostaviti nek red, ki bi tako ali tako moral veljati že po samih forumskih pravilih.
Mitko
Re: usta bo treba zalepiti new
14.04.13 17:29
Navedeno
On _
Navedeno
Mitko
Navedeno
On _
Navedeno
intrudercek
ti si bolan
bena me ni povozila , sam povedal sem kere ne maram niti slucajno
zenska ki tule previsi 25ur na dan ni vredna da jo pes poscije
.
.
Ti pa si vreden, da bi te poscal in očitno te je že večkrat….. :/
z Intruderčkom se strinjam, babnice, ki tu gor na tem kupu gnoja previsijo cel dan, bolje ne (s)poznati, to so zagotovo res najgloblje dno družbe od posameznic, tko to je! on_ skozi take butare zagovarja, da se pol ma s kero menit…hehe..
To mora pa hudo bolet, ko se niti butare nočjo s tabo pogovarjat, kaj?
Tako kot se miški izogibajo mačk, tako se butare kozlov…. 😉
A si normalen?? Mene nič ne boli, da se tu ne menim s katerokoli, se raje v živo, si tako vsaj oči napasem 🙂 Tu pa so tako ali tako (med ženskami) same spake, ki jih izven interneta noben ne povoha…tako, da kako bi me naj bolelo…..še vesel sem, da se me pusti pri miru…hehe. Ko vas berem tukaj lahko zaključim, da ste vsi totalni socilani invalidi, ki so se sposobni (deloma) meniti le virtualno….kakšen mizerni život zganjate….le metek v čelo si zaslužite.
BRAVO
Pravila so že napisana: http://med.over.net/clanek/informacije_in_pravila/[/url]
In vsak, ki odda komentar, mora označiti, da se strinja s pogoji uporabe.
Ni noben problem, če se gre za enega ali dva neprimerna ali offtopic komentarja. Problem je, ko tema zaide v medsebojno obračunavanje in tekmovanje kdo bo bolj izviren pri dodelevevanju neprimernih oznak.
Mitko
Re: bližnica new
14.04.13 17:36
Navedeno
Margot-
@Mitko
Od 14.16 pa vse do poznih ur si iskal pot do Pandorinega srca.
Kaj je bilo? Nisi našel bližnice???
Tako jaz vidim.
Stara, ne seri! Ne iščem nikogaršnjega srca, le tu pa tam kakšno ogovorim iz golega firbca, kako bo reagirala na moj post…..bi bilo zanimivo slišati pandorin izgovor, zakaj odgovarja na moja vprašanja, poste 🙂 načeloma pa me niti ne zanima, ne da se mi drkati z nekimi kvazi nedo.jebanimi vsevednicami in z nekimi tipi, ki so samozavestni za tastaturo ostalo pa kompletna žalost.
se 1x
Intruderček, to kar je napisal Mitko si mi ti napisal vsaj 100x. :)))
Če bi me motilo, bi sama poprosila Robija naj tovrstne poste pobriše – pa ga ne, ker me preprosto ne motijo. Koliko sem v resnici stara ali koliko sem v resnici grda, ali imam brke, na nosu bradavico – to vem zaenkrat samo jaz. En “Mitko” je absolutno premalo, da me zamaje na nogah, tudi kadar stojim na 14cm petah :/ Celo NM-ju ne zamerim, zaradi katerega imam ginekološke težave, ker me od časa do časa nasadi na kakšno obcestno svetilko ali kamen. Prej bo njemu zmanjkalo svetilk kot pa meni potrpežljivosti.
Tako da, ko te bo naslednjič prijelo, da bi se postavil zame – naj bo to iz iskrene ljubezni. :DDD
Rada te imam.
v vsej svoji prevzvišenosti, samopomembnosti, nadutost in presežku svoje vrednosti (menda se temu reče demokratičnosti)
vsaki/emu (brez, da me posebej sprašuje) dovolim: da s sabo naredi kar m
eni pripisuje, da bi ji/mu naredil.
To je res.
Še dobro, da obstajajo tako razumevajoči in samozavestni ljudje kot je Margot, da ne jemljejo vsega osebno.[/quote]
A man’s got to do, what a man’s got to do
Strpnost se mora ustaviti pri nekulturnem dialogu, saj to je funkcija moderatorja.
Če je npr. moderator narcis, da bi rad ugajal vsem, je pa to potem tolerančnost pod narekovaji.
Namreč toleranca ni definirana kot strpnost do nestrpnih, ampak da drugim pustimo živeti po svojih načelih.
Strpnost se mora ustaviti pri nekulturnem dialogu, saj to je funkcija moderatorja.
Če je npr. moderator narcis, da bi rad ugajal vsem, je pa to potem tolerančnost pod narekovaji.
Namreč toleranca ni definirana kot strpnost do nestrpnih, ampak da drugim pustimo živeti po svojih načelih.[/quote]
Se strinjam z Matjažkom, on bo že vedel, kako se mora obnašati moderator. ;))))) Matjažko je tudi meni zaprl gobec, če me je preveč metalo na fatalchatu. :))
Strpnost se mora ustaviti pri nekulturnem dialogu, saj to je funkcija moderatorja.
Če je npr. moderator narcis, da bi rad ugajal vsem, je pa to potem tolerančnost pod narekovaji.
Namreč toleranca ni definirana kot strpnost do nestrpnih, ampak da drugim pustimo živeti po svojih načelih.[/quote]
Nobene želje nimam biti komurkoli všečen kot moderator, se pa lahko s komerkoli pogovorim.
Forum je zaprt za komentiranje.