Osmislimo samomorilnost SVN
če smo že svetovni “prvaki” v samomorilnosti – pa še osmislimo to v Svetovnem merilu.
Predlagam, da svetu “zagrozimo”, da bomo naslednjega 29.02. ob 13:13:13 naredili masovni samomor vseh prebivalcev SVN, če am v svetovnem merilu:
– nam ne nehajo svinjati zraka
– ne nehajo svinjati vode
– ne nehajo zastruplaji zemlje
– politiki in mediji ne nehajo gravžati samopodobe.
še kdo ZA??
Ne, nikogar ne moreš prisiliti v to, niti zahtevati, niti spodbujati, da se bo kdo fental na osnovi splošnih dejstev, ki si jih navedel po alinejah.
Življenje je lahko kljub onesnaženemu zraku, zasvinjani vodi, zastrupljeni Zemlji še vedno lepo in vredno življenja. To, da ti domači politiki in mediji gravžajo samopodobo je izključno tvoj privat problem :))
Heh, me zanima komu bi zahtevo poslal? Na OZN ali kam? Jaz raje zamenjam državo, državljanstvo, kulturo, nacijo, religijo, kontinent,…. kot pa da se podrejam predlaganemu idiotizmu!
NM-3w! Če ti življenje smrdi, si ga “prepucaj”, ni treba drugih nagovarjati z morbidnimi idejami!!!
preberi prvo od Camusa Mit o Sizifu ter Uporni človek, nato pa še od Passalin Očarljivi skupinski samomor….nato pa, če še boš vztrajal pri samomoru, za kar ti lahko samo čestitam, ker za samomor moraš biti močan človek, samomorv ne delajo strahoptetci…ne odlašaj, ker kar lahko opraviš danes, ne odlašaj na jutri oz na daljno prhodnost….ker takrat bo na svetu enako sranje ali sreča kot si jo boš skomponiral v svoji glavi, medtem ko se bo zemlja lepo vrtela naprej….s tabo ali brez tebe…
Forum je zaprt za komentiranje.