siol hd
Pozdravljeni.
Glede na to, da ma siol tudi HD programe v svojem repertuarju, me zanima sledeče.
HD programi so dostopni samo tistim uporabnikom, ki so priklopljeni na optiko. Kaj pa ostali?
Mesečna naročnina je enaka tako za te, ki lahko sprejemajo HD programe, kot za druge , ki jih ne morejo.
A je to vprašanje za Pirc Muserjevo?????
Namreč meni se ne zdi pravično nek plačevat, če potem ne morš met???? Ali je to logika Telekoma, da plačujemo meglo?
Zveza potrošnikov ali tržni inšpektorat sta po mojem mnenju bolj primerna naslova kot informacijska pooblaščenka.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Forum je zaprt za komentiranje.