Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Postavitev kuhinje – vaše mnenje

Postavitev kuhinje – vaše mnenje

Prosim vas za mnenje ….
anketa
hvala.

lp

“Otok” mi je boljši, ker imaš štedilnik bližje pom, kor., ker imaš lažji dostop do jedilnice, ker ti hladilnik ne “smeta” pri odpiranju vrat v drug prostor, ker bo napa bolj učinkovita (se ti para ob steni ne izgublja v prostor). Če bi se sprijaznila z manjšim/nižjim hladilnikom, pod pultom (mogoče v višini šanka? in ga postaviš na konec pulta?), bi pa celo imela še šank (izgubiš pa 2. prehod v jedilnico 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close