Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kampiranje- pavšal

kampiranje- pavšal

Pozdravljeni!

Na vas se obračam, če je možno, da dobim čimveč informacij. Pred leti sem že kampiral,ampak le tako-nekajdnevne variante, sedaj pa sem se odličil, da bi postavil prikolico v kakšen kamp kar za celo sezono. Ampak vsi ti kampi, ki jih najdem na spletu so s cenami tako zasoljeni…slišal pa sem, da obstajajo tudi manjši (privat) kampi, ki pa so bolj preprosti, bolj “domači” in zato tudi cenovno ugodnejši. Seveda bi najraje kampiral v istri ali v severnem kvarnerju, ne preveč oddaljenem od Ljubljane. Vaših nasvetov bom zelo vesel.

Lep pozdrav!

Kolikor vem so Hrvati prepovedali kampiranje na privat zemljiščih(1000kn/osebo in zapečatijo prikolico) tako, da kje blizu morja bo bolj težka s to tvoji idejo.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ne želim kampirati na neurejenih zemljiščih…želim kampirati v kampih..če se le da v manjših privat kampih, saj je tam ponavadi ceneje..lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close