Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › št. znakov v vrstici posta št. znakov v vrstici posta zmedena_samica 08.03.2013 ob 17:33 zadnji odgovor 09.03.2013 ob 11:17 A ste ostali tudi opazili, da je od danes dalje možno v (eno) vrstico spraviti cca 15% manj znakov kakor prej? Ali mi le učke nagajajo…? Prijavi [center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center] Robi… 08.03.2013 ob 17:52 zadnji odgovor 09.03.2013 ob 11:17 Sem opazil. 🙂 Prijavi Paco Moralles 08.03.2013 ob 18:24 zadnji odgovor 09.03.2013 ob 11:17 Jaz sem zaradi tega depresiven!! 😛 ☺☺☺☺☺☺ Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! On_ 09.03.2013 ob 11:17 zadnji odgovor 09.03.2013 ob 11:17 Očitno rabijo nekaj več prostora za reklame….. :/ Jaz jih “zanalašč” ne gledam/berem 😉 Prijavi ******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i] Forum je zaprt za komentiranje.