VEN IZ SAMOTE
Ja perunika 85 meni je tudi žal da nisem malo mlajši haha.Drugače se pa tudi pri teh letih dobro počutim.Kar mi pišeš ti m111 da nisem na pravem forumu mi pa ti predlagaj bolj primernega. Drugače se pa mogoče nisem prav izrazil ker jaz tukaj ne iščem partnerko čeprav sem po statusub samski amak iščem veselo družbo tako žensko kot moško.
Forum je zaprt za komentiranje.