Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek išče se frizer Danilo

išče se frizer Danilo

Pliss,
pomagajte mi. Moj frizer je dal odpoved pri Stevu in zdaj ne vem, kje dela.
Ime mu je Danilo in mislim, da se piše Kuprivec. Tako nekako.
Če katera ve, kam je šel zdaj delat naj prosim napiše. Pri Stevu so pa itak čist skrivnostni (logično).

Lp, hvala

Lep pozdrav!
Me veseli, ker sem tako iskan. Sedaj sem prenehal z delovnim razmerjem pri Stevotu in sem sedaj v Studio 4, Pražakova 4 (za borzo). Cifra salona je 041/ 544 444.
Pokliči, da se dogovorimo!
Lep pozdrav!
Danilo Kuprivec

ej Danilo, te je koncno srecala pamet?????

cestitam,lp

Lep pozdrav!

Mislim da me je res srečala pamet, pa tudi sreča! 🙂

Se vidmo
😉

Mislim,da je lohk Stevo srečen,da si šel.

Meni je pa zanimivo, da je med prvim postom in naslednjimi 5 let razlike :)))

Lesi se vrača

zdaj sem dobil računalnik. na internet pa še čakam, tko da bom spet čez 5 let odpisal. .)

aja pa lesi je že pršu,pa ma zdaj čist ograjen pesjak, da ne more spizdit!

lp

Bravo Danilo, ne pusti se jim!

Danilo, sedaj lahko namesto stevota prevzameš še moderiranje njegovega “bivšega” foruma Nega las. 🙂

Danilo je edini frizer v Lj kateri ve kaj dela! Pa še oranžno barvo fuuuuuuuuuuuuul lepo naredi!

Danilo je super! Edini ki ve kaj dela v Lj! Pa še tak dobro praanžno je zadel!

potem bo pa treba res v Ljubljano it. samo da sneženje malo poneha. oranžna je meni zakon:)


Meni je pa zanimivo, da je med prvim postom in naslednjimi 5 let razlike :)))[/quote

HAHAHAHAHAHA!!!!
pa res!!

zopet se išče frizer Danilo 🙂 kje ga pa lahko najdemo sedaj?

lp,
neja

Je šel na svoje 🙂

http://www.studiofaca.com/poslovni-imenik/druge-dejavnosti/frizerski-studio-danilo-danilo-kuprivec-sp/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close