Najdi forum

F-16

Včeraj zvečer je nebo kar bobnelo od preletov bombnikov, najprej me je bilo strah, da se je začela kakšna vojna. 🙂 Danes zjutraj pa berem tole novičko, da se je šlo za skupne vaje. Drugače se pa vseeno čuti napetost v zraku, kot neka medijska propaganda pred vojno- demoniziranje islama, ugibanje o kanibalizmu severnokorejcev…. En dan nas bodo kar sestrelili iz planeta v imenu “višjih ciljev”, se bojim…

http://www.24ur.com/ameriski-f-16-strmoglavil-v-jadransko-morje.html

demoniziranje islama? obstajajo primitivni zahodni mediji ki počnejo to, ampak je to napačen pristio, treba kjim je samo predstaviti, da je njihova vera napačna in da se naj vrnejo nazaj h koreninam iz katerih izhajajo pa bo islam postal vera vredna zaupanja in miru!

Latisa nič bat, to so samo papirnati zmaji, ki letijo nad teboj 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

haha….nas bodo sestrelili na planet opic:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close