Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako je kaj s Šerbi

Kako je kaj s Šerbi

Pred časom je bil prispevek po tv o Šerbi, a se še kaj ve o nje,, se ji je stanje kaj izboljšalo.
So izvedli tisti koncert za njeno pomoč?

lp

Pred časom so o njej dosti pisali, zdaj je spet vse potihnilo. Ko pade človek v stisko, ga večina pozabi, kar je žalostno. Spomnim se, da je takrat dobrodelni koncert odpadel, tudi to je žalostno. Za Šerbi pa upam, da nekako vozi skozi, sigurno je težko, ko je človek bolan in ima skromne prihodke.

v preteklosti ona zase ni naredila nič.Ko je imela je živela na veliki nogi.

danes zase ne naredi nič.Sedi in je …. Zakaj bi mogli drugi?

Dobro, recimo, da ni bila gospodarna. Škodovala je sama sebi, medtem ko države, ki niso gospodarne, uničujejo milijone ljudi. Za razliko od državnih voditeljev, ki nas pehajo v depresijo, je Šerbi vsaj v lepih časih priklicala ljudem dobro voljo in nasmehe na obrazih s svojimi nastopi.

Sploh pa, ko udari bolezen, človek rabi vsaj toplo besedo, pa tudi konkretno pomoč, ker zdravljenja niso več zastonj, vse je postalo že skorajda plačljivo, razen najnujnejših stvari.

Tele agropop-ovce se je dalo se nekako poslusat,
da bi jih pa gledal, pa ni bilo denarja,
pa ne bom rekel zakaj – ker se ve 🙁
.
.
.

Kaj se ve????????

To da “obozujem” XXXXXXL zenske 🙁
.
.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close