zmenek
poz..
iščem zmenek z punco(leta niso pomembna). zmenek kjer greva zvečer na pijačo in če se zaštekava lahko naprej pa kamor naju odnese drugač pa vsak svojo pot. ne iščem punce oz partnerke ker jo imam. torej gre za eno kratni zmenek za en večer(oz. noč). brez obveznosti, obljub itd… če te zanima se javi pa se bova menila naprej.. vse ostale informacije kar se tiče izgleda in podobno ti odpišem… 🙂
Zakaj pa?[/quote]
Če leta niso pomembna se javim jaz, imam 70 let in še cca pol zob!
Zakaj pa?
tocno tako.. ce se zastekava se loh posexava v glavnem uzivava in se mava fajn… tko da ce je kaksna za naj pise na mail: jama1000@yahoo.com
Glede na to, da je na razpolago, si ga lahko vzame po svoji volji. Ni to dovolj? :))
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.