Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vaše mnenje

Vaše mnenje

Ojla.
Ne vem kje začet. Bom vse na kratko napisala, pa upam na kako mnenje, kakšen nasvet al karkoli.
Čeprav nekako že slutim odgovor, ampak vseeno, vsako mnenje pride prav.
No, spoznala sem fanta, s katerim je bila v momentu kemija. Je takoj želel mojo številko, takoj drugi dan mi je pisal po 100 sms, kako si on želi resne zveze, kako je on iskren, kako je vse pozitivno. In jaz verjamem da je. Problem je v tem, da ko smo se dobili, je blo res use super, ni kazalo na nobeno negativno stvar. Smo bli na pijački, pol pa se je zgodilo kar se je moralo. Morem povedati, da do sedaj resne zveze nisem imela, RESNE, sem imela par tipov tako larifari, ampak nič posebnega imam 20 let.
Jaz vem xase kaj sem in kaj veljam.
No da se ne zgubim. Uglavnem imeli smo se super. In mi je rekel da me hoče spet videt. Da hoče imet nekaj z mano.
No tako, drugi dan mi je napisal sms, in smo si tako pisali. ampak po tistem dnevu, se mi je zdel hladen. Dala sem mu vedet kaj čutim, on mi je enostavno rekel da nima časa ker dela in čne bi mi pisal. Vem da nima druge punce, vem da je kul tip. Kolegica ki ga pozna mi je rekla, da je bil velikokrat preveč prizadet, je možno da ne ve če mi lahko zaupa. Ali enostavno ga ne zanimam?
Kakšno je vaše mnenje?

Življenje ni španska limonada, zato se ne obremenjuj s tem, kdo ga je prizadel in kako ga je prizadel. Ključno vprašanje je, ali ga zanimaš ali ne. To si pa lahko pošteno odgovoriš le sama… in sicer tako, da počakaš in vidiš, kaj se bo zgodilo. Vsekakor stanje ni spodbudno 🙁

Malo te je prečekiral in verjetno ugotovil, da nisi to kar bi rad ali kar išče. Najbolje, da ne siliš vanj, bo že pokazal, če še ima kakšne namene s tabo ali ne.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sej, to sem tudi pričakovala od vaših odgovorov.
Bo kar bo. 🙂
Samo ker mi gre na živce to, da enostavno ne pove na čem je. Kaj hoče ali kaj noče. Ne neki na pol.. ja da si želi neki imet z mano, da bo časa za nas.
Mah. Kdo jih razume, tipe 🙂


Kaj takega še človek po 20-tih letih resne veze ali pri svojih 60-tih letih težko reče..Ali pa, če reče, to zgleda precej naivno.

Če upoštevam tvoja leta in izkušnje, je tvoj odziv popolnoma logičen. Polna si pričakovanj in sanj, ki ti jih vzbujajo hormoni.
Ta tvoj prijatelj pa zaradi slabih izkušenj “bremza” navdušenje. V vezo se spušča z večjo pazljivostjo, saj je v njem strah, da ne bi bil spet razočaran.
Če si mu dala vedeti kaj čutiš, pa ga je to verjetno to še dodatno prestrašilo in povzročilo umik.
Bolje bi bilo malo brzdati svoja čustva, uporabiti razum in šele čez čas razmišljati o resni vezi, ko človeka bolje spoznaš.

Pogovori se z njim. Če ne gre, pa pač živi življenje naprej. Simple as that. 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Robi, popolnoma razumem kaj si mi napisal.
Je res sem mlada, in vem da ne morem še vsega vedeti, hkrati vem, da nisem tako napačna, ne da se samo sebe hvalim, nasportno. Toliko sem bila na tleh tudi jaz, ampak..
Ta moj ”prijatelj” je prvi začel s tem, da kako sem ga zmešala, da kako oh in sploh in tako.
Ampak nima veze. Sedaj sem prepričana, da sem tudi jaz naredila napako. S tem da sem se zaletela.

Pogovori se z njim. Če ne gre, pa pač živi življenje naprej. Simple as that. :)[/quote]

Sem mu pustila sporočilo ki trenutno je v tujini… pa bomo vidli. 🙂

Kolikor sem razbrala, sta se že dol dala? Pa na začetku ti je pisal, kok si on želi resne zveze in bil ves zagret, zdaj pa je kar malo bussy? No, meni to ni všeč, ne želim pa še pridajat k tvojim dvomom. počakaj pa boš vidla. Ne pričakuje preveč. Vzemi si ga na izi.

Prizadet, ali zadet ?


Nismo se dali dol, je pa prišlo do poljuba, pa do dotikov, pa smo se ustavli ko bi šlo lahko kam naprej.
Kemija je bla močna. Preveč močna.
Je pa res da si ga morem bolj na izi vzet.
Samo me muči in me žre ampak, sem še mlada (slaba tolažba) vsaj nisem zaljubljena.. zagledana prej.

Ne vem zakaj drezaš vanj, fantje tega ne marajo. Iz vsega opisanega ni odveč sklepati, da si ti zanj zaključena zgodba. V drugo bodi bolj “počasna” 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tudi to si verjetno že milijonkrat slišala, da so pomembna dejanja, ne pa besede. Mobiteli lovijo po skoraj celem svetu in ni neka jedrska znanost poslat enega sms, pa tudi bankrotiral ne bo zaradi tega.

Zdaj je on/onadva/oni na potezi – ne vem, koliko vas je v tej štoriji, ker pišeš v množini.


Smo samo jaz pa on! Drugače se zavedam, da pišem v množini ne v dvojini, moja napaka 🙂

Klepetulja drugače vem, sej sem že točno vedela, da bom dobila take povratne informacije, odgovore.

me spomne na mojo “skrito ljubezen” ki mi ni dala miru ko sem imela fanta. Pac tist obcutek ko te nekaj popelje v visave, cuts metuljcke, vznemirjenje….. in tut on mi je obljubljal “nebesa”,kako sem ga zamedl, da se je zaljubu, da nemore vrjet kaj se mu dogaja..jz pa celjust do tal, a jz, wooow, tok hud tip, ma nii sans..in sm bla v dilemi, dvoletno zvezo dat v nic, zapustit nekoga ki ga ljubim zaradi nekoga k mi je vsec..hmmm..bl ne..in pac nima veze kaj je potem bilo, sanjarla sm ga, obozevala v mislih, cist se mi je mesal. vmes sva sla z unim ze narazen, tist je pa se kr pisi, prvic da mi nekdo tko pise, ker je blo to prvic po edinem tipu da sm se srecala s tskimi “filmskimi” situacijami..res dobesedn sm sanjala. tip me je klicu da se dobiva, da pa nima garancije zame…skratka dve let da bi se vse skup razpletl kot je blo treba, skos je igral nekeha cool hard to get tipa, res uno wow da se on zanima zame. in ko sva se dobila in se je slo zares, je pa vse to vzemirjenje..izpuhtelo ?! kar naenkrtat, ni blo vec wow, tut sam je opazu vrjetn to da je pretiravu z usec si mi nlabla..kasneje je tut reku da ni vedu sploh kaj govori, da je on vcas tko osvaju punce.. me pa se vedno veckrst poklice pa vzdrzujeva kontakt.ampk do mene tko ga je pa cist minil,in mene tudi 🙂

me je pa se ful casa bolel da kako je to govoru lepo..mpak dejanja kot so ze predhodniki rekl, so pokazala vse drugo. Kr od enkrst ni mel vec casa, ful zaposlen..ni blo odgovora, jz pa prejokala dneve noci..gledala.na fon..nc.od njega..

Njegovo obnašanje je tipično za moške mlajših let. Ko dosežejo vsaj približno, kar so si zastavili, se umaknejo. Morda se je ustrašil prehitre bližine, morda trenutno nima časa, da bi se ukvarjal s tabo in se mu to ne zdi nič spornega, da se ti ne javi. Morda si želi le flirta, brez resnega in obvezujočega razmerja. Njegova zaletovost ter vse na horuk je znak neresnosti.

No ja, tudi punce teh let so zelo nezrele in neresne…

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

skratka ne ga cakat..upat..razglabljat..analizirat… sam pejt dalne in ne odpisuj na sms vec! ni vreden oz.vredno 😉 ker drugac se bo samo se v naprej s tabo custveno igral… tega pa noces 🙂

Lahko se pa ona malo igra z njim… 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Lahko se pa ona malo igra z njim… :)[/quote]

Drugače hvala vsem za komentarje, kot sem že prej napisala, nekaj takega sem pričakovala. 🙂

Lahko da se je igral, oz se igra z mano. Ampak jaz ne bi se mogla nikoli z njim igrat, ker se je že nekdo z mano poigraval in vem da boli.

Kar se tiče tega da sem nezrela, neresna. Nezrela, kar se tiče mojih let sem res lahko. Nisem še vsega kar lahko doživim doživela.

Je bilo nasplošno povedano, da so punce pri 20ih neresne… In ponavadi je tako, da ko lahko dobijo nekega fanta, potem kar naenkrat postanejo nezainteresirane (že spet posplošujem ampak pri večini je tako). Če si fant se pa potem vprašaš, zakaj se ne bi igral s puncami, če tako ali tako ne cenijo “fer play”. 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Če bi bil tip “zadet” od tebe te bi tud iz kitajske poklical ali ti poslala sms, tako je pa revež spet ostal prizadet še od ene punce >>tako bodo rekle tiste, ki ga poznajo. Prizadet pač komaj je začel živet ….. heeh, buče.


Se strinjam. Jaz bi poslala sms, pa tudi če bi bla na Everestu, ampak kar je je.
😉

se je oglasil?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close