Vaše mnenje
Ojla.
Ne vem kje začet. Bom vse na kratko napisala, pa upam na kako mnenje, kakšen nasvet al karkoli.
Čeprav nekako že slutim odgovor, ampak vseeno, vsako mnenje pride prav.
No, spoznala sem fanta, s katerim je bila v momentu kemija. Je takoj želel mojo številko, takoj drugi dan mi je pisal po 100 sms, kako si on želi resne zveze, kako je on iskren, kako je vse pozitivno. In jaz verjamem da je. Problem je v tem, da ko smo se dobili, je blo res use super, ni kazalo na nobeno negativno stvar. Smo bli na pijački, pol pa se je zgodilo kar se je moralo. Morem povedati, da do sedaj resne zveze nisem imela, RESNE, sem imela par tipov tako larifari, ampak nič posebnega imam 20 let.
Jaz vem xase kaj sem in kaj veljam.
No da se ne zgubim. Uglavnem imeli smo se super. In mi je rekel da me hoče spet videt. Da hoče imet nekaj z mano.
No tako, drugi dan mi je napisal sms, in smo si tako pisali. ampak po tistem dnevu, se mi je zdel hladen. Dala sem mu vedet kaj čutim, on mi je enostavno rekel da nima časa ker dela in čne bi mi pisal. Vem da nima druge punce, vem da je kul tip. Kolegica ki ga pozna mi je rekla, da je bil velikokrat preveč prizadet, je možno da ne ve če mi lahko zaupa. Ali enostavno ga ne zanimam?
Kakšno je vaše mnenje?
Kaj takega še človek po 20-tih letih resne veze ali pri svojih 60-tih letih težko reče..Ali pa, če reče, to zgleda precej naivno.
Če upoštevam tvoja leta in izkušnje, je tvoj odziv popolnoma logičen. Polna si pričakovanj in sanj, ki ti jih vzbujajo hormoni.
Ta tvoj prijatelj pa zaradi slabih izkušenj “bremza” navdušenje. V vezo se spušča z večjo pazljivostjo, saj je v njem strah, da ne bi bil spet razočaran.
Če si mu dala vedeti kaj čutiš, pa ga je to verjetno to še dodatno prestrašilo in povzročilo umik.
Bolje bi bilo malo brzdati svoja čustva, uporabiti razum in šele čez čas razmišljati o resni vezi, ko človeka bolje spoznaš.
Robi, popolnoma razumem kaj si mi napisal.
Je res sem mlada, in vem da ne morem še vsega vedeti, hkrati vem, da nisem tako napačna, ne da se samo sebe hvalim, nasportno. Toliko sem bila na tleh tudi jaz, ampak..
Ta moj ”prijatelj” je prvi začel s tem, da kako sem ga zmešala, da kako oh in sploh in tako.
Ampak nima veze. Sedaj sem prepričana, da sem tudi jaz naredila napako. S tem da sem se zaletela.
me spomne na mojo “skrito ljubezen” ki mi ni dala miru ko sem imela fanta. Pac tist obcutek ko te nekaj popelje v visave, cuts metuljcke, vznemirjenje….. in tut on mi je obljubljal “nebesa”,kako sem ga zamedl, da se je zaljubu, da nemore vrjet kaj se mu dogaja..jz pa celjust do tal, a jz, wooow, tok hud tip, ma nii sans..in sm bla v dilemi, dvoletno zvezo dat v nic, zapustit nekoga ki ga ljubim zaradi nekoga k mi je vsec..hmmm..bl ne..in pac nima veze kaj je potem bilo, sanjarla sm ga, obozevala v mislih, cist se mi je mesal. vmes sva sla z unim ze narazen, tist je pa se kr pisi, prvic da mi nekdo tko pise, ker je blo to prvic po edinem tipu da sm se srecala s tskimi “filmskimi” situacijami..res dobesedn sm sanjala. tip me je klicu da se dobiva, da pa nima garancije zame…skratka dve let da bi se vse skup razpletl kot je blo treba, skos je igral nekeha cool hard to get tipa, res uno wow da se on zanima zame. in ko sva se dobila in se je slo zares, je pa vse to vzemirjenje..izpuhtelo ?! kar naenkrtat, ni blo vec wow, tut sam je opazu vrjetn to da je pretiravu z usec si mi nlabla..kasneje je tut reku da ni vedu sploh kaj govori, da je on vcas tko osvaju punce.. me pa se vedno veckrst poklice pa vzdrzujeva kontakt.ampk do mene tko ga je pa cist minil,in mene tudi 🙂
Njegovo obnašanje je tipično za moške mlajših let. Ko dosežejo vsaj približno, kar so si zastavili, se umaknejo. Morda se je ustrašil prehitre bližine, morda trenutno nima časa, da bi se ukvarjal s tabo in se mu to ne zdi nič spornega, da se ti ne javi. Morda si želi le flirta, brez resnega in obvezujočega razmerja. Njegova zaletovost ter vse na horuk je znak neresnosti.
Lahko se pa ona malo igra z njim… :)[/quote]
Drugače hvala vsem za komentarje, kot sem že prej napisala, nekaj takega sem pričakovala. 🙂
Lahko da se je igral, oz se igra z mano. Ampak jaz ne bi se mogla nikoli z njim igrat, ker se je že nekdo z mano poigraval in vem da boli.
Kar se tiče tega da sem nezrela, neresna. Nezrela, kar se tiče mojih let sem res lahko. Nisem še vsega kar lahko doživim doživela.
Je bilo nasplošno povedano, da so punce pri 20ih neresne… In ponavadi je tako, da ko lahko dobijo nekega fanta, potem kar naenkrat postanejo nezainteresirane (že spet posplošujem ampak pri večini je tako). Če si fant se pa potem vprašaš, zakaj se ne bi igral s puncami, če tako ali tako ne cenijo “fer play”. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.