Kako pogosto obiskujete svoje/partnerjeve starše?
K vsakim enkrat. 1krat na mesec k mojim enkrat k njegovim. So oddaljeni 30 km oboji, tako da obiskov tako mimogrede za kavico ne gre izpeljati, ker so doma izven najinega vsakodnevnega kroga gibanja. Mi je pa skoraj malo žal, da ni vsaj ena družina malo bližje. Vcasih bi se pa bilo lepo kar tako mimogrede na poti iz službe oglasit pri mami ali pa tašči, na čaju in klepetu. Sedaj je vsak naš obisk organiziran in namenski. Pomoč, kosilo, varstvo …
Forum je zaprt za komentiranje.