Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako pogosto obiskujete svoje/partnerjeve starše?

Kako pogosto obiskujete svoje/partnerjeve starše?

Vprašanje za tiste, ki ne živite pod isto streho.

In ne hodite k staršem čez vikend samo zato, da se greste k njim najest.

moje, enkrat mesečno, greva tja za vikend
njegove, enkrat tedensko, se oglasiva tam mimogrede…
moji stanujejo 70 km proč, njegovi 1 km

midva k mojim vsako nedeljo na kosilo ali popoldne. Sama pa še enkrat med tednom popoldne, živijo pa 30 km stran. Moževiso čez cesto jih ne obiskujeva se srečamoskoraj vsak dan

njegovi ločeni: k mami 1x na 2 meseca, k očetu 1-2x mesečno
k mojim: 1x mesečno ali manj

vsi so od nas oddaljeni vsaj 100km

nikoli

K vsakim enkrat. 1krat na mesec k mojim enkrat k njegovim. So oddaljeni 30 km oboji, tako da obiskov tako mimogrede za kavico ne gre izpeljati, ker so doma izven najinega vsakodnevnega kroga gibanja. Mi je pa skoraj malo žal, da ni vsaj ena družina malo bližje. Vcasih bi se pa bilo lepo kar tako mimogrede na poti iz službe oglasit pri mami ali pa tašči, na čaju in klepetu. Sedaj je vsak naš obisk organiziran in namenski. Pomoč, kosilo, varstvo …

……..in greste mimo njih, ker so samo moževi!
Ali smejo oni – moževi obiskati vas?….pa saj vas vidijo skoraj vsak dan.

K mojih hodim na 3 tedne (120 km stran)
On obiskuje svoje 2-3 mesečno po službi mimogrede, jaz pa grem tja oz. gremo skupaj 3 letno, če je dobro leto.

Z njegovimi živimo v isti hiši. Moje (20 km stran) obiščemo enkrat na teden.

Od 4 do 6 tednov. Oboji so cez 100km stran.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close