Najdi forum

Sonce

Ste srečali človeka, ki je bil ko sonce? Ste povzeli kaj po njem potem, ko ga ni bilo več?

Sonca in tašče se ne da gledati dolgo.

Jst sem v petek videl eno tako v lokalu, njena postava, naravna ženska lepota, njeno gibanje, ko je plesala, njena leta, sicer je sonce rumeno ta je bila pa črnolasa…. ma sonce … ni druge.

Meni je navdih… In z leti bolj in bolj… tudi ko bo zašlo…

http://www.youtube.com/watch?v=zm94uIIdaKA&NR=1&feature=endscreen

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sem že srečala žensko, ki je je kot sonce, oddaja tako močno svetlobo, neke vrste auro in energijo, ki je sta kar nalezljiva. Je definitivno svetilnik vsem, ki smo zmožni le oddajati sence.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Srečala. Kar dve. Lepo je, da svetiš, vendar včasih je treba tudi kaj narediti, ne le svetiti. In ko ljudje ugotovijo, da le svetita… 🙂

Seveda. Rečem jim angeli na zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=OAlyHUWjNjE

Tnx.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Moja oma, ki je lansko leto umrla v visoki starosti. Imela je veliko srce pa tudi težek značaj. Preživela je marsikaj, med drugim menda tisto, kar je najtežje, smrt svojega otroka…
(Na)učila me je marsičesa… predvsem jeklene volje in vztrajnosti…
Preprosto sem mislila, da bo živela večno. Mogoče pa.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close