Prvic
Pozdravljeni. Vem, malo neprijetno,da tole pišem na takem forumu, a vendar.
Sem še devica, željna prvega spolnega odnosa. Pred kratkim se je to skoraj zgodilo, pa sem se zmedla, in zadevo predčasno končala..
Želim si, če bi mi lahko kdo svetoval, kako naj se obnašam med sexom, kje se ga naj dotikam, kako mu dati znak, da lahko naredi kaj več, kot samo konstantno stvar, kako naj se slečem..
hvala najlepsa za odgovor
Prvič je vseeno, kje se ga dotikaš. Sicer pa je dovoljeno vse, dokler obema paše. 🙂
Prvič je vseeno, kje se ga dotikaš. Sicer pa je dovoljeno vse, dokler obema paše. :)[/quote]
Pa dobro je tudi, če kaj poveš vmes kaj bi kdo rad. Ne pa, da samo čakaš in upaš, da bo on ali ona naredila tisto ta pravo. :)[/quote]
To je res, ampak dvomim, da prvič to že veš. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.