Torbica Louis Vuitton
A ti ni bilo dovolj, da si bila enkrat nategnjena?
Če te dobijo s ponaredkom, ti lahko upalijo kazen, se tega zavedaš?
Glede tiste invalidne Jelke: prijavi jo na policijo, ker zelo sigurno nisi edina, ki se ji je pustila nategnit. Policija takšne prijave sprejema in obravnava, ker ko se nabere par opeharjencev, gre že za večjo goljufijo.
🙂 ja dovolj dovolj je blo
sej bi sla osebno tja..
ma ja v to se nebi spuscala, je to tudi en od razlogov zakaj sem postavila to vprasanje na forum sej nevem ali sem edina ali ,pa tudi v vednost ostalim naj ne nasedejo..
drugace se mi pa osebno malce smili saj jo je ze tako zivljenje teplo samo po sebi tako da… raje nebi prijavljala
Kaj pa takega nosiš s sabo, da gre ravno in samo v to torbico?
A torbica imaš za nošenje nečesa ali da se sama nosiš z njo….. ? :/[/quote]
heheehe
taka torbica nosi tebe ne ti njo 😉
LV sem iskala na bolhi ma nisem zadovoljna s ponudbami, ker ne dam 50 evrov za že ponošeno..
sem pa našla nekaj na ebayu tko da.. morem razmislit, da se spet ne nategnem
Forum je zaprt za komentiranje.