Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Švica, Švedska, Norveška?

Švica, Švedska, Norveška?

Ali poznate, kako imajo urejeno države, katere ne dovolijo priseljevanje tujcev, oz. to omejujejo na način, da jim noben nič ne more, a vseeno ščitijo svoje avtohnone prebivalce na način, da ti imajo prednost?

Zanima me mogoče kakšna Švica, Švedska, niti ne vem katere države so to; zanima me kakšne so omejitve za države, kamor ne moreš priti kar živeti, ker se ti zazdi in ker bi pri njh živel boljše. V Avstraliji vem, da so določeni pogoji – starost, deficitarni poklic itd., kako je drugje, kaj in kje ti omejujejo? Hvala + lp

Najprej moraš definirat, kaj je lepše. Ali niso na Švedskem kalvinisti, pa mraz je tam 🙂 To pomeni, da veliko delaš in si preostali čas večinoma doma, pol leta skorajda ne vidiš svetlobe (no, razen za 3 ure na dan). Kaj je tu lepega … go figure 🙂

Podatki o pridobivanju raznih dovoljenje (za bivanje, za delo, ipd.) so neverjetno kompleksna zadeva.

Za EU tega ne rabiš, če si slovenski državljan, zato mislim, da bi moral relativno enostavno priti na Švedsko, če bi želel.

“Kar tako” pa ne moreš prav nikamor. VSaka država ima svoja pravila. Fora je le v tem, da ene so bolj liberalne, druge manj…

Pandora1

Go figure, kaj je slabše, če ne vidiš prave svetlobe za par mesecev ali če ne moreš dati kruha na mizo za svojo družino v “sončni Sloveniji”???

Jaz bi si preostali čas doma krajšal z vikinškimi 180 cm postavnimi skandinavskimi bjondami – igral bi šah z njimi, da mi ne bi bilo dolgčas. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Go figure, kaj je slabše, če ne vidiš prave svetlobe za par mesecev ali če ne moreš dati kruha na mizo za svojo družino v “sončni Sloveniji”???

Jaz bi si preostali čas doma krajšal z vikinškimi 180 cm postavnimi skandinavskimi bjondami – igral bi šah z njimi, da mi ne bi bilo dolgčas. :)[/quote]

Potem jaz tega ne bi razumela, da greš tja, da bi “boljše” živel, ampak le zato, da bi “živel”….

Pa sorry, če se meni Švedi ne zdijo tako postavni in bi imela malce težave si krajšat čas z njimi … sploh ker šaha ne igram … 🙂

Kaj pa karte Pandora1? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Za Švede ne bi vedel. :)) Za Švedinje pa…

[img]http://cdn.motinetwork.net/demotivationalposters.net/image/demotivational-poster/0905/swedish-girls-girls-swedish-sweden-lesbia-demotivational-poster-1242410129.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bljak, poljubljanje dveh žensk. No, mogoče je to tebi, Matjažko, všeč. 🙂

Jah, zakaj pa se Slovenke ne poljubljate kot Švedinje, se res sprašujem? 😀

Poglej tega trenarja v zadnji vrsti, kako je postaven, da ne bom samo žensk limal:
[img]http://euro2012girls.com/pictures/best-swedish-girls-euro08_02-530×398.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Upam, Matjažko, da imaš ti več las na glavi kot ta trener. Meni ni všeč. Čuden okus imaš. :))

Saj se tudi Slovenke poljubljajo tako, mislim tiste, ki se ga napijejo kot mambe. 🙂

Ja, kje si dobil tega trenerja …. ???

Nisem biseksualka, ampak so mi skoraj vse ženske na tej sliki bolj privlačne kot oni trener ….

Sem ti povedala, da si s Švedi nimaš/m kaj pomagat …

Kaj pa karte Pandora1? ;)[/quote]

Če igra res dobro tarok, bi se lahko kaj dogovorila … sicer pa ne 🙂

Odvisno od tvoje domišljije! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Enkrat je bil en članek na rtvslo spletni strani, da so Švede razglasili za najbolj seksi moške na svetu. Ni mi jasno, kdo je to izbiral, ker so brcnili v temo. Če bi izbirala med Evropejci, do sedaj sem videla nekaj luštnih Francozov, je pa tudi precej luštnih fantov na ozemlju bivše juge. Pri Italijanih imaš pa vse sorte, meni so všeč temnolasci, ampak ne taki, ki imajo že rahlo ciganski izgled.

No, lepih mladeničev menda v Sloveniji kar imamo 🙂 So kar nekaj lent pobrali 🙂
http://www.siol.net/trendi/lepota_in_zdravje/lepota/2012/12/od_nekdaj_lepi_so_slovenci_sloveli.aspx

No, lepih mladeničev menda v Sloveniji kar imamo 🙂 So kar nekaj lent pobrali 🙂
http://www.siol.net/trendi/lepota_in_zdravje/lepota/2012/12/od_nekdaj_lepi_so_slovenci_sloveli.aspx%5B/quote%5D

Ja, tale Žan Cvet je dober. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close