Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vse crkuje …mobiteli, elektrika, internet

Vse crkuje …mobiteli, elektrika, internet

Kako gledate na to? Kot na “konec sveta” ali nas napadajo nezemljani?

Trenutno chat ful šteka, pa eni kolegici Google, pa teti sta 2 mobitela crknila… meni je zaenkrat samo guma na avtu spustila, srečnica jaz 🙂

keep it real… before someone gets hurt

Hmm, v bistvu je res nekaj na tem:). Gsm mi je dons crknil, ker ga nisem nafilala…ok, to ne šteje, a ne:). Ure zaostajajo, morda posledica prekinitev elektrike. Na računalnikih se sesuva back up (saj kdo bo rabil kopijo, če bo vsega konec).
Cesta je postala magnetno polje, avtomobili se mi čudno približujejo, kot da me ne bi opazili:).
Nč, grem jutri na banko, dvignit vse kar imam:))).

Dvigni še moje negativno stanje hehe
No jaz sem drugače brez glasu, ne vem če ga bom še rabila, sicer kar dobro eksistiram tudi če samo pišem~~

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Dvigni še moje negativno stanje hehe
No jaz sem drugače brez glasu, ne vem če ga bom še rabila, sicer kar dobro eksistiram tudi če samo pišem~~[/quote]

To vzemi kot vajo v pisanju. Dandanes tablica in kreda nista več v modi, kaj veš, morda bomo vsi še to potrebovali…nekoč. In takrat boš v prednosti:).

vse tole crkuje, ljudje se pa zbujajo. naključje?

Ne, le nasprotja se privlačijo.

Ne, le nasprotja se privlačijo.[/quote]

Očitno eni še sanjate :))

Ne, le nasprotja se privlačijo.[/quote]

Očitno eni še sanjate :))[/quote]

Imam srečo, ker se mi ni potrebno (še) zbuditi:).

sreča je opoteča.

Sreča je na strani pogumnih:).

Tudi pogumni se kdaj zamenjajo:)

Seveda, ob vsakokratnem navalu polen:).

polena se da fino za kurjavo porabit v tem letnem času:)

Če se uspeš pobrat in jih zložit v ustrezno peč:). Res pa je, da v kolikor se nasankaš, ni polen:).

… če jih ni se jih pa nardi. Kurjava more bit.

Magari raztreščiš sanke, a ne:). Razen če niso plastic fantastic:).

Magari raztreščiš sanke, a ne:). Razen če niso plastic fantastic:).[/quote]

Kam je šel pa sedaj pogum? A je bil plastičen? 🙂

Magari raztreščiš sanke, a ne:). Razen če niso plastic fantastic:).[/quote]

Kam je šel pa sedaj pogum? A je bil plastičen? :)[/quote]

Pogum je tudi to, da poznaš svoje omejitve:). Očitno ne grem z glavo skozi zid:).

Kam je šel pa sedaj pogum? A je bil plastičen? :)[/quote]

Pogum je tudi to, da poznaš svoje omejitve:). Očitno ne grem z glavo skozi zid:).[/quote]

In od kje poznaš svoje omejitve? Da ni tisti zid samo kartonasta kulisa:)

Pogum je tudi to, da poznaš svoje omejitve:). Očitno ne grem z glavo skozi zid:).[/quote]

In od kje poznaš svoje omejitve? Da ni tisti zid samo kartonasta kulisa:)[/quote]

Vsak naj bi ji jih spoznal na poti odraščanja:). Samo sem že odrasla oseba:)). Torej naj bi imela razčiščeno, do kje hoditi še po robu, kdaj priti nazaj na pravo stran:). Včasih deluje kot kartonska kulisa, le da je to fake:).

po domače povedano: nimaš več jajc, ker si star

Ne, tega nisem rekla. In nisem stara…ne še:)).

In kako veš da še nisi stara? Če se niti v kulise ne zabijaš več:)

Takrat, ko ocenim smotrnost zaletavanja, potem grem proti vetru:). Na nek način določim verjetnost uspeha. Starost je lahko subjektivno ocenjena, samo zase vem tudi sicer, da nisem stara:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close