Najbolj “neugoden” zdravniški pregled
Ste doživeli kdaj da ste se morali na zdravniškem sleči več kot je potrebno??(na zdravniškem za službo, za vozniški,…) Je bilo kdaj prisotnih več oseb ko ste bili goli(npr študentje)… so vas pustili gole na postelji pri odprtih vratih v čakalnico……se je kakšna sestra ali zdravnik izživljal nad vami ?? Je katero ginekolog na prvem pregledu razdevičil in bil drugače grob. opišite takšne in podobne cvetke naših zdravnikov….
Forum je zaprt za komentiranje.