Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Dajmo se raje ljubit Dajmo se raje ljubit anonimni uporabnik 06.12.2012 ob 10:22 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 in pozabit na politiko, krizo, nemoralo, evropo in podobna…… Prijavi ljubim.poletje 06.12.2012 ob 10:24 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Se podpišem. Imejmo se radi in razmišljajmo o lepih stvareh… Prijavi pikica32 06.12.2012 ob 10:31 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Se strinjam. Jutri oziroma v soboto bo spet snežilo. Veselimo se zimskih radosti, kepanja, smučanja, sankanja, delanja sneženega moža…četudi smo odrasli, nas take stvari vedno vrnejo v mladost. Lahko pa tudi koga (nežno) naribate 🙂 Prijavi anonimni uporabnik 06.12.2012 ob 10:35 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Res je…in ti verjetno ceniš preproste stvari Prijavi pikica32 06.12.2012 ob 11:35 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Preproste stvari so vredne več kot zaklad 🙂 Prijavi Bibita_Melita 06.12.2012 ob 14:38 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Ja res boljše, saj ljubezen nič ne vidi, nič ne sliši:)))) Prijavi Paco Moralles 06.12.2012 ob 16:14 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 A bejž no!!?? Imaš kak recept, za palačinke, zrezke, ali pa za župo iz ljubezni, da nahranim mladiče!!!??? Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! Goldfish 06.12.2012 ob 20:20 zadnji odgovor 06.12.2012 ob 20:20 Saj na to nismo pozabili, ali pač?:) Se trudim dati kaj na off, da so lahko druge stvari na on:). Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.