Je zaljubljen?
je ta moški zaljubljen?: ko ves čas sprašuje, če ga ima ona rada, ko jo po sexu objema kot medvedko, ko se želi kar naprej poljubljat z njo, ko ji reče, da je že dolgo ni videl, pa je bilo to dva dni nazaj, ko ji vsak dan pošlje vsaj 1 romantičen sms,ko ga večkrat skrbi za njo…
ali je lahko to le strah, da ga ta ženska nima dovolj rada- pa se boji, da jo bo izgubil… ? (gre za starejšega moškega in mlajšo žensko)
Gotovo gre tudi za strah, kar pa še ne pomeni, da ni zaljubljen. Je zaljubljeno negotov vase bi jaz rekel. 🙂 Nekdo bo rekel, da gre za strahopetneža, drugi pa bo rekel, da gre za nekoga, ki se je kljub strahu odprl in šel naprej. Lahko bi tudi bil pogumen. Pomembno je, da se sedaj ne ustavi in premaguje ta strah še naprej. S časom ga lahko strah mine, odnos pa se lahko nadgradi. Ni pa odvisno vse samo od njega. Odvisno je tudi od tega, kako druga stran gleda na njega. Če ga vidi kot strahopetca, je možno, da se ta oseba sama še bolj boji in ga iz tega razloga zavrača. Če ga vidi kot pogumneža, je možno, da sama čuti podobno, ga razume in ga tako lažje sprejema. Skupaj lahko zgradita zaupljiv odnos.
uživaj, ampak dobro oči odpri, ker so lahko to samo manipulacije, da se boš navezala nanj in da bo operiral s tabo po svoje
tele sms-e pošiljat, seksat in se cmokat res ni neka znanost
dejanja, ne besede bi jaz rekla
oz rad te imam, ne a me maš kej rada…
kaj če ga skrbet zate… s tabo nej bo
a je poročen?
no, če je poročen, pol kr odmisli vse te besede in medvedje objeme, ker se mu f…
Hm, vse ok in prav, dokler nisi omenila, da gre za starejšega moškega:). Zdaj je spet relativno, kako kdo definira starost.
Možnosti je nešteto, ker tukaj vsi ugibamo, se delamo pametne, v bistvu pa ne poznamo ne njegovih in ne njenih občutkov. Morda celo onadva ne vesta točno, kaj se dogaja z njima, okrog njiju. Zdaj je obema lepo, predvidevam, da obema tudi paše obnašanje drug drugega. Torej je zaključek – vse je pod kontrolo:).
Po drugi strani…če ves čas njo sprašuje in hrepeni po njenih potrditvah…lahko izpade dvomljivo. Nesamozavestni moški bo morda ves čas iskal pozornost, dušil v odnosu, ker mu noben še tako očiten signal ne bo dal potrditve, da je dovolj ljubljen. Starejši moški se lahko ob mlajši ženski ponovno vrne v svojo preteklost, jo podoživlja, se temu primerno obnaša in je praktično v drugi puberteti. Morda misli, da si tega želijo mlajše ženske, da je tako prav in poskuša biti za vsako ceno všečen. V vsaki stvari lahko vidiš milijon razlogov za ali proti nečemu. In kaj je pravzaprav zaljubljenost? Metuljčki v trebuhu? Nekaj, kar nas dela nore?:)
Zakaj sploh potrebuješ ta odgovor od drugih?
Je pa tako. Sladki ukradeni trenutki so eno, realnost frišne ločenke pa nekaj čisto drugega (če seveda sploh razmišljaš o ločitvi, ampak očitno že nekaj tuhtaš, če te skrbi, ali je zaljubljen ali ne). Tukaj je zaljubljenost premalo.
Tako kot ti je napisala aleksandra: spokaj zaradi sebe, ker tebi ni več za bit poročena, ne glede na to, kaj je, kdo je in KOLIKO IMA.
Kako je lepo, ko se lahko naslonimo na svoje lastne otroke in zaradi njih vztrajamo v slabih razmerah. Težko gor ali dol, pri tem se pozabimo vprašat ali si otroci ne zaslužijo nekaj boljšega, nekaj več?
otroci pa tok slab izgovor da ga mirno ukinete
ti bi da j…….. pa da ti ne uđe in to je vse
paše ti k stari gruli, ti bilda ego, teb se dogaja, narest pa nisi pripravljena nič, ker si preračunljiva. in če do sebe ne znaš bit poštena, kako boš do drugih. ne kvari temu stricu lajfa in bodi doma.
enostavno k pasulj
Forum je zaprt za komentiranje.