Povabilo v savno
Mene nič ne moti – tudi če obrnem na moško družbo.
Poskusi si čisto realno odgovorit- Zakaj bi te to sploh motilo? Ti je zelo važno mnenje drugih o tebi?
in vidiš… da realno gledano ni ravno kakšnega smiselnega razloga, da bi človeka motilo. Mogoče je sprva malce neprijetno – vendar to kmalu izgine.
Pa savna je zdrava.
Jaz ne bi šla.
Še nisem bila v taki savni, da bi bila gola pred drugimi. Sem že bila sama v savni – gola. V neki mini savni.
V toplicah v savni smo bili pa vsi v kopalkah.
Pa enkrat sem bila s kolegi pa smo bili vsi v brisačah oviti.
Da pa bi bila kar gola si pa še nisem upala, če bi si, si bi pa raje privoščila med neznanci kot med znanci. Lažje bi se slekla pred neznanci kot pa znanci, sploh pa sodelavci.
No, sama rada hodim v savno in mi ne bi bilo nič takega, če bi s seboj povabila prijatlejico – a bi ji tudi seveda rekla, da sem sama oblečena (imam savna oblekico, sarond ali kaj že) in bi isto pričakovala od nje – da je tudi sama oblečena oziroma pokrita z rjuho. Vprašaj diskretno to znanko, kako je oblečena v savni, ali je pokrita z rjuho ali ne in če ni, povej, da si ti sramežljiva in da ne hodiš v savne, kjer se ljudje ne smejo zakriti – ker ene savne so res take, da komplicirajo in ne smeš biti niti malo zakrit, nekje pa to ni problem.
To ni nic takega. Sem ze bila povabljena s strani sodelavke in tudi sama sem povabila sodelavko. Gre preprosto za druzenje, da ne gres sam. Sama nisem zelela iti, pa sem sodelavko prosila. Prijateljev pa v tistem kraju nisem imela, da bi jih prosila, je bilo pogodbeno delo v tujini za nekaj mesecev. V glavnem ni nic prevec intimno povabilo.
pa zakaj se toliko ljudi boji pokazat svoje nago telo, (ker se nisem bil v savni v zivljenju kjer bi lahko bil v kopalkah) verjetno je res, da ce si postavila to vprasanje, je boljse da ne gres. Prvotni odziv, reakcija je vedno pravilna, na karkoli, vse ostale kasnejse reakcije so ze produkt razmisljanja, kaj pa ce to, kaj pa ce tisto…ce je bil tvoj prvi odziv negativen, je verjetno boljse da se ne podajas v to…
Forum je zaprt za komentiranje.