dan republike :))
Jaz svoji pionirski generaciji namenjam spodnjo pesem. To so bili časi, ko je bilo več spoštovanja med ljudmi, več solidarnosti in manj tekmovalnosti med mladimi.
Dobili smo sendvič, piškotke pa Pingo sok…. :)[/quote]
Piškotke? Jaz se jih ne spomnim.
http://www.youtube.com/watch?v=8xd2NR9jvgc
Lepi spomini. 🙂
…in manj tekmovalnosti med mladimi.
http://www.youtube.com/watch?v=-BQaHAjq-Pw%5B/quote%5D
Med starejšimi je tekmovanje dovoljeno ali tekmujemo le mladi?
Meni nič ne manjka, da smo to skinili s koledarja, še marsikateri praznik bi lahko zradirali, so mi tako ali tako brezvezni.
So…? Časi, navade in okoliščine se spreminjajo, z njmi vred tudi ljudje, vkolikor ima kdo raje pc kot prijatelje, je to njegova izbira, podobno je z rojstnodnevmimi zabavami, ki so baje na ravni porok….kar nekako ne gre skupaj, če imaš RD in na njej toliko ljudi kot da bi imel poroko, torej imaš tudi “neke” prijatelje, družbo. Antilopa, prazniki se pišejo z malo začetnico.
Forum je zaprt za komentiranje.