Vabilo na drink
Urejen in prijeten Mariborčan bi rad spoznal zgovorno in simpatično damo za drink. Če rada kaj popiješ, te vabim na kozarček ali dva. Prosim vse dame, ki tako rade pristavite svoj piskrček, da se tokrat le vzdržite. 🙂 (moj mail: golobm1@yahoo.com)
Jaz mislim, da je Alexandra že rahlo ljubosumna, da ves čas vabiš druge, ona pa tako neumnorno čaka nate. 🙂
Se pa tudi ne znajdeš..
Začel bi intenzivneje sodelovati recimo na enem od podforumov. Pisal bi zanimive, zabavne poste, iz katerih bi bilo moč izluščiti, da si zanimiva in privlačna osebnost. In slej ko prej bi se našla ženska, ki bi se sama ponudila, da gre na drink s tabo.
Meni taki oglaševalci niste jasni, nič se ne znajdete. Ženske imajo v živo toliko moških ponudb, da se ne rabijo javljati na oglase.
Forum je zaprt za komentiranje.