En sam dan
Nič drugače kakor ostale, smrti se tako ali tako ne da napovedati; že samo razmišljanje o tem, kaj bi naredila s preostankom 24-ih ur mi je gola potrata energije in “seciranje” same sebe; groteskno bi mi bilo preživeti “finiš” v duševnem samotrpinčenju in hektiki.
[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i]
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Enkrat je bilo že zastavljeno takšno vprašanje. Če bi bilo med tednom, ne bi šla v službo. Zdaj moram hoditi:). Žal prihrankov ne bi morala dvigniti v enem dnevu, da bi jih lahko razdelila. Že sama misel o tem, da se vse konča danes je bolj v stilu samomorilskih vzgibov, kar ni v mojem stilu, zato se težko poigravam s takšno mislijo:).
Forum je zaprt za komentiranje.