Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek En sam dan

En sam dan

Če si zamislite, da vam preostaja samo še en dan življenja: kako bi ga preživeli?
Kaj vas ovira, da tega ne naredite že danes?


končal bi ga danes, dan gor ali dol, en dan ne spremeni ničesar

Nič drugače kakor ostale, smrti se tako ali tako ne da napovedati; že samo razmišljanje o tem, kaj bi naredila s preostankom 24-ih ur mi je gola potrata energije in “seciranje” same sebe; groteskno bi mi bilo preživeti “finiš” v duševnem samotrpinčenju in hektiki.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Enkrat je bilo že zastavljeno takšno vprašanje. Če bi bilo med tednom, ne bi šla v službo. Zdaj moram hoditi:). Žal prihrankov ne bi morala dvigniti v enem dnevu, da bi jih lahko razdelila. Že sama misel o tem, da se vse konča danes je bolj v stilu samomorilskih vzgibov, kar ni v mojem stilu, zato se težko poigravam s takšno mislijo:).

Tako kot vsak drugi dan…. nič me ne ovira.:)))

pokupila bi vse Ben&Jerry’s sladolede, kar jih ima naša trgovina in poskusila vsakega malo:))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close