Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Imate volilno pravico in nihče ne strelja na vas. Je to demokracija? Imate volilno pravico in nihče ne strelja na vas. Je to demokracija? anonimni uporabnik 14.11.2012 ob 09:26 zadnji odgovor 13.11.2012 ob 19:10 ”Imate volilno pravico in nihče ne strelja na vas. Je to demokracija?”<br /> Intervju z Noamom Chomskim Pomoje je on nevtralen… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.