Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek MODRA TABLETKA

MODRA TABLETKA

Živjo, .
Moj 65 letni mož že 15 let jemlje bloxan tabletke zaradi previsokega pritiska. V zadnjih treh mesecih so se pojavile težave z njegovo erekcijo. Že zaradi najinih let sva sexala na 5 do 10 dni, sedaj pa kar nič več erekcije. Razmišlava o pomoči z vijagro, kaj pa če bi zamenjali tablete proti pritisku…? Ali bi modra tabletka lahko preveč dvignila pritisk in povzročila kap?…

Če ima še kdo take težave naj kaj opiše.

a ne bi bilo bolje to vprašat zdravnika?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close