Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Plesni tečaj, vadba – solo

Plesni tečaj, vadba – solo

Pleše se mi pa nimam soplesalca. Sem že sicer iskala,ampak neuspešno.
Je kaj takega za solo?
Kako zgleda solo salsa? Je to ok? Je salsa primerna za take bolj nerodne?
Na latino mix vadbi sem že bila, ampak ni bila ravno za začetnike, nisem mogla sledit vaditeljici in sem obupala.
Torej raibm nekaj za začetnike.
Razmišljala sem tudi malce o zumbi.
Je še kaj takega, da greš lahko na tečaj, vadbo, če nimaš soplesalca?
Latino variante mi niso ravno všeč, samo ostalo pa je vse za pare?
Hip hop je menda tudi solo, ampak nekak nimam pojma kaj je to :).

oj, meni se tudi pleše, pa nimam soplesalke.
moj meil: francf19@gmail.com

LP Franc

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close