Samski in nakup stanovanja
Pa še ena podobna oz. povezana tema.
Nameravam nabavit stanovanje. Glede na to, da sem samska , ne bi rabila kaj velikega. Verjetno bi bilo enosobno čisto ok. Ampak za dve osebi pa mi to ni ok stanovanje.
Tisti, ki ste samski in ki nameravate nabavit stanovanje. Kupujete za eno ali dve osebi?
Če kupim malo stanovanje pa čez čas ne bom več samska bo stanovanje odveč. Bo treba prodajat, ker ne bo primerno za oba.
Če kupim večje, pomeni večje stroške, večji kredit in obenem neuporabljen prostor.
Sicer ne želim ostati samska, ampak glede na to, da sem že blizu 40, nič kaj ne kaže, da se bo kmalu kaj na bolje obrnilo.
Kako ostali samski rešujete take zadeve?
Izzvzeti tisti, ki imate tako visoke plače, da vam ni problem nabavit večjega stanovanja.
Garsonjera ni ok, ker mi je zelo pomembno, da je spalnica posebej. V spalnici hočem mir. Lahko imam kuhinjo, jedilnico, dnevno sobo, delovni kabinet vse v enem prostoru. SPlanica pa mora biti ločena. Spati pa hočem tako kot se spodobi.
40? Zakaj je čudno? Ker šele sedaj kupujem stanovanje? Nekateri ga nikoli ne kupijo. Ali je pa to čudno, da sem samska? Domnevam, da to. Ja to sem pa vajena obsojanja.
A se postelja skrči čez leta? 🙂 Saj verjamem da komu ni, verjamem pa tud, da imamo različne želje. Pa tudi želje se z leti spreminjajo.
No, saj mi je jasno, da z otrokom na postelji je prostora manj, govora je bilo za dva. 🙂
To je zanimivo, kar si zdaj povedala, ker že ima zdaj 90 in meni še vedno veliko ostane. Kar celo imam ob sebi. Je pa res, da se včasih težko obrneš in malo slabše spiš. Zato pa potem prav pride 140. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.