En klik in vesela bom :)
Da vidim kako deluje ta forum…lahko bi me razveselili s klikom na spodnjo povezavo.
Mimogrede pa vem, da so vse orhideje lepe in da ni moja najlepša….vseeno pa jaz glasujem za moje 🙂
Hvala za vsak glas…
http://www.klubgaia.com/Nagradni-natecaji/Aktualni-natecaji/107/Najlepsa-orhideja/2853/Cvetoce
Eni pa iscete dlako v jajcu. Zakaj se nisi predlagal macro obektiv, s stojalom in daljisnko prozenje po moznosti se ringflesh. Potem pa samo se nekaj namigov: fotkanje od spodaj, mirror lock, aperture priority, ter se kaksen lep barven papir da bo lepse ozadje.[/quote]
Ja, vse našteto bi pomagalo, če bi tist, ki razume te pojme, jih tud znal uporabit na primeren način. Ampak ne glede na vse, lahko da je orhideja (bila) lepa, fotografija mi sigurno ni privlačna.
p.s. pa tudi brez makro objektiva, brez stojala, brez dalinskega proženja, brez ring flasha, brez mirror locka? zakaj?, z av? kje je pa m? se bi dalo narediti zelo dobro, če ne odlično sliko. Edino, od naštetega, se strinjam z ozadjem in pozabil si omeniti kompozicijo.
Eni pa iscete dlako v jajcu. Zakaj se nisi predlagal macro obektiv, s stojalom in daljisnko prozenje po moznosti se ringflesh. Potem pa samo se nekaj namigov: fotkanje od spodaj, mirror lock, aperture priority, ter se kaksen lep barven papir da bo lepse ozadje.[/quote]
Uh, tebe bi se pa dalo ponucat. 😉
Bibita_Melita, hvala za navijanje 🙂
Tvoje orhideje si mogoče preveč zalivala…jaz na svoje kar pozabim in potem jih dam močit in res lepo uspevajo. No letos sem jih pa celo presadila, drugače tudi jaz nisem “profič” za rože in mi hitro crknejo. Ma te orhideje se pa res lepo držijo.
Saladin…vrtnarit lahko prideš v vrt, orhideje ne potrebujejo preveč dela, bi te porabila nekje drugje :))
Forum je zaprt za komentiranje.